​Akkuyu NGS, Ulusal Çocuk Resim..
​SEÇER: “BEN VAZİFEMİ..
Kültür-Sanat
Yeni eğitim öğretim yılında..
Mersin İl Milli Eğitim Müdürü Adem Koca, ilçe milli eğitim müdürleri ve okul idarecileriyle değerlendirme toplantısında bir araya geldi.
​Etem Çalışkan’dan Başkan..
Ömrünü sanata adamış Mersinli hat ve kaligrafi ustası Etem Çalışkan, Başkan Seçer’e nezaket ziyaretinde bulundu.
​ETEM ÇALIŞKAN’IN..
Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen, ‘Kaligrafinin Resme Dönüş Senfonisi Etem..
​Mersin Şehir Tiyatrosu 14 Ekim'de..
Mersin Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, sanatçı alımı gerçekleştirdi.
​'Mersin Büyükşehir..
Mersin Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye Satranç Federasyonu iş birliğinde organize edilen 'Mersin Büyükşehir Belediyesi 6. Uluslararası Satranç Turnuvası'nın startı verildi. Yenişehir Atatürk..
​Hayallerinin peşinden koştu, solist..
Yaklaşık 1,5 yıldır Mersin Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma Dairesi Başkanlığı’nda temizlik işçisi olarak görev yapmaktayken, THM topluluğu solistlerinden birisi olan 41 yaşındaki Çiğdem Akdoğan, başarı..
​Şehir Tiyatrosu dolu dolu bir sezon..
Mersin Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu “Gökkuşağı’nın Altında” isimli çocuk oyunuyla açtığı 2021-2022 sezonunda, birbirinden değerli birçok oyunla dolu dolu bir sanat sezonu geçirdi.
​Kadınlar çarpana dokumayı..
Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin Darısekisi Örnek Köyü’nde yapılan Temmuz ayı etkinlikleri arasında yer alan Çarpana Atölyesi, kadınlar ve çocuklardan yoğun ilgi gördü.
Okuma Evin Çirkin Saldırı
Davultepe bölgesinde bulanan Mezitli Belediyesi Okuma Evi Vandal saldırıların hedefi oldu.
​Anamur Eğlenceye Doydu
Anamur Belediyesi tarafından düzenlenen 14. Uluslararası Kültür ve Muz Festivali'nin son gününde sahne alan ünlü sanatçı Zara Anamurluları coşturdu.
​Anamur 14. Uluslararası..
Anamur Belediyesi tarafından düzenlenen 14. Uluslararası Kültür ve Muz Festivali 82 Sosyal Tesislerde gerçekleştirilen konser programı ile başlatıldı.
​Anamur 14. Uluslararası..
Mersin’in Anamur ilçesinde "14. Uluslararası Anamur Kültür ve Muz Festivali" başladı. Çeşitli etkinliklerin yer aldığı festival 24 Temmuz’a kadar sürecek.
​Mersin’de ’Yaz dostum..
Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği ‘Yaz Dostum Konserleri’ kapsamında, toplam 15 sanatçı ve grup sahne alıyor.
​Özel gereksinimli bireyler..
Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin Engelsiz Yaşam Parkı ve Mola Evi’nden faydalanan özel gereksinimli bireyler sinema etkinliğinde bir araya geldi.
​Sanatçı Uğur Işılak..
AK Parti Bozyazı İlçe Başkanlığı tarafından organize edilen konserde Sanatçı Uğur Işılak, bir birinden güzel sevilen eserlerini seslendirerek kulakların pasını sildi.
​MERCEK’te dil kurslarına yoğun..
Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin meslek edindirme kursları ile Mersinlilerin hizmetine açtığı MERCEK’te, yoğun talep üzerine Almaca dil kursunun ikincisi açıldı.
​Mersin’de yaz akşamlarının..
Mersin Büyükşehir Belediyesi, “Akustik Konserler”le Kültür Park’ta karnaval havası yaşatıyor.
​ Hükümlü ve..
Mersin Cumhuriyet Başsavcısı Tolgahan Öztoprak’ın öncülüğünde başlatılan proje ile hükümlü ve tutukluların el sanatları sergisi açıldı.
BASIN İLAN KURUMU
Yazarlar Yazarlar
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.