​EUAS International ICC heyeti Akkuyu..
​Baba Gültekin: “Bu işin..
Güncel
​Akkuyu NGS'nin 2. ünitesinde..
Akkuyu Nükleer Güç Santrali’nin (NGS) 2’nci ünitesinin reaktör binasında, santralin güvenlik sisteminin ana unsurlarından biri olan iç koruma kabuğunun (İKK) 3’üncü katmanı kuruldu.
​MHP Anamur KAÇEP..
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Anamur KAÇEP tarafından 'Bütün Kadınlar Özeldir” etkinliği düzenledi.
​Akkuyu NGS'nin 1'inci ünitesinde..
Akkuyu Nükleer Güç Santrali’nin (NGS) 1’inci ünitesinin inşaat sahasına, yaklaşık 400 ton kaldırma kapasitesine sahip bir polar vinç teslim edildi.
​TGF Düzce’den birlik..
Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) 66. Başkanlar Konseyi Düzce’de toplandı. TGF Genel Başkanı Yılmaz Karaca, birlik çağrısı yaptı.
​Başkan Tarhan’dan Muazzez..
Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan eşi Sembol Tarhan’la birlikte 109 yaşına giren Sümerolog Muazzez İlmiye Çığ’a sürpriz yaparak evinde ziyaret etti.
Bozyazı'da ​mahalleler arası Voleybol..
Bozyazı Gençlik ve Spor ilçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen “15 Temmuz Milli Birlik ve Demokrasi Günü Mahalleler Arası Voleybol Turnuvası” başladı.
​Anadolu basını Düzce'de buluştu
Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) 66. Başkanlar Konseyi toplantısı Düzce'de yapıldı.
​Büyükşehir’in..
Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin Eğitim ve Öğretimi Destekleme Kurs Merkezleri’nde ücretsiz üniversiteye hazırlık kursları için yeni dönem ön kayıt başvuruları 20 Haziran’da başlıyor. 22..
​Ülkü Ocakları Mersin İl..
Ülkü Ocakları Genel Başkanlığınca Mersin İl Başkanlığı görevine getirilen Yavuz Akgül yeni yönetimini açıkladı.
​Kaymakam Kılıçaslan’dan..
Aydıncık Kaymakamı ve Bozyazı Kaymakam Vekili Muhammet Kılıçaslan, mavi vatan bekçileri Sahil Güvenlik Komutanlığı'nın kuruluşunun 40'ıncı yılı nedeniyle mesaj yayımladı.
​Mersin’de 406 bin 912..
2021-2022 eğitim-öğretim yılının sona ermesiyle Mersin’de bin 281 okulda 406 bin 912 öğrenci karne aldı.
​MGC Başkanı Tepe, Uluslararası Yerel..
Mersin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Rüstem Kaya Tepe, İzmir Büyükşehir Belediyesi, İzmir Gazeteciler Cemiyeti ve Türkiye Gazeteciler Sendikası işbirliği ile düzenlenen Uluslararası Yerel Medya Zirvesine katıldı.
​Yanan ormanlar..
Mersin’in Gülnar, Silifke ve Aydıncık ilçelerinde geçen yıl yaşanan orman yangınlarında zarar gören alanlarda ağaçlandırma çalışmalarının devam ettiği bildirildi.
​Büyükşehir Belediyesi..
Mersin Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi ve MESKİ’nin gönüllü personelinden oluşan bir ekip, Türkiye Çevre Haftası etkinliklerini ‘Küresel Isınma ve İklim Değişikliği..
​Toroslar EDAŞ Mersin’e 8 yılda..
Toroslar EDAŞ elektrik dağıtım faaliyetlerinin özel sektöre devredildiği 2013’ten 2021 yılı sonuna kadar, Mersin özelinde 1 milyar 800 milyon lira tutarında yatırım gerçekleştirdi.
​Balıkçılar 200’er..
Mersin’in Aydıncık ilçesi açıklarında balıkçılar 200’şer kiloluk 2 vatoz balığı yakaladı.
Mersin ESOB’den her..
Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, esnaf ve sanatkarların sicil kayıt, sicil terk, vize gibi işlemlerine yerinde çözüm üretmek amacıyla her ilçede bir gün olmak üzere mobil sicil hizmet..
​Akkuyu NGS, Mersin’in en..
Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK), Akkuyu Nükleer Güç Santrali’ni (NGS) Mersin’in en büyük işvereni olarak kabul ederek Akkuyu Nükleer A.Ş. yönetimine teşekkür belgesi verdi.
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.