​Milletvekili Başarır;..
​Yaban keçisi envanter..
Güncel
​ANTSO, Anamur Muz’unun..
Anamur Ticaret ve Sanayi dası öncülüğünde sürdürülen Anamur Muz’unun, muz üreticilerinin ve muz’un geleceği konuları, sorunları ve çözüm önerileri toplantılarının..
​Mersin’de 284 bin yabancı..
Yabancıların ülkede kontrolsüz gezdiği şeklindeki iddiaların gerçeği yansıtmadığını ifade eden Mersin İl Göç İdaresi Müdürü Hüseyin Kemal İlday, “Türkiye’de kayıtlı 5 milyon 254 bin..
​İçinde döviz dolu..
Toroslar Belediyesi personeli Tamer Taşsoy (37), örnek bir davranışa imza attı ve parkta temizlik yaparken bulduğu cüzdanı, sahibine teslim etti. Almanya’dan emekli olan ve Mersin’e ev almak için gelen Erol Avcı,..
​Anayasa Mahkemesi özel hayata..
Danıştay, Silifke’nin Akdere mahallesinde yapılacak çimento fabrikası için verilen ÇED raporunun iptali istemiyle açılan davayı reddetmişti. Davacı vatandaş dosyayı Anayasa Mahkemesine taşıdı. Yüksek mahkeme,..
​TGF 26 YIL SONRA AKSARAY’DA
Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) 68. Başkanlar Konseyi, federasyonun kuruluş temellerinin atıldığı Aksaray’da toplandı.
​Mezitli’de şiddete uğrayan..
Mezitli Belediyesi tarafından Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü kapsamında öldürülen tüm kadınlar adına özel bir anma etkinliği düzenlendi.
​Anamur’da Hüseyin..
2 ay önce hayatını kaybeden Anamur Belediye Meclis Üyesi Hüseyin Bozdemir'in adı doğduğu evin bulunduğu sokakta yaşatılacak.
​Bozyazı’da kadına yönelik..
Mersin’in Bozyazı ilçesinde Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Koordinasyon, İzleme ve Değerlendirme Toplantısı gerçekleştirildi.
​Gülnar’da sel can aldı
Mersin’in Gülnar ilçesine bağlı Büyükeceli Mahallesi’ne bağlı Karadere mevkinde aşırı yağışların neden olduğu sel de 1 kadın yaşamını kaybetti.
Öğretmenler Günü,..
Mersin’in Bozyazı ilçesinde, 24 Kasım Öğretmenler Günü çeşitli etkinliklerle kutlandı.
Vali Ali Hamza Pehlivan'ın 24 Kasım..
Mersin Valisi Ali Hamza Pehlivan, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
​Kaymakam Topsakaloğlu’ndan..
Bozyazı Kaymakamı Tuncay Topsakaloğlu, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
​​Başkan Çetinkaya,..
Bozyazı Belediye Başkanı Mustafa Çetinkaya, "24 Kasım Öğretmenler Günü" dolayısıyla mesaj yayımladı
Anamur Belediye Başkanı Hidayet..
Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.
​ANTSO Başkanı Tuna, Öğretmenler..
Anamur Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Tuna, Öğretmenler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
​Toroslar EDAŞ Mersin’i..
Sektöre öncü teknolojileri ve insan odaklı çalışma anlayışıyla hareket eden Toroslar EDAŞ, Mersin’de kesintisiz elektrik dağıtımı kapsamında 2022 yılının ilk 9 ayında bakım, onarım ve yatırım hizmetlerini hız kesmeden..
​Kira fiyatlarının artış oranı bir..
Sahibinden.com, Bahçeşehir Üniversitesi Ekonomik ve Toplumsal Araştırmalar Merkezi (BETAM) iş birliğiyle hazırlanan “sahibindex Kiralık Konut Piyasası Görünümü” Kasım raporunda kiralık konut piyasasındaki..
​Akkuyu’da geçici tuzdan..
Akkuyu Nükleer Güç Santrali (NGS) inşaat sahasında geçici bir tuzdan arındırma tesisi faaliyete geçti. İnşaat ve montaj çalışmaları için tatlı su sağlayacak olan tesisin pompa istasyonunda, günde..
BASIN İLAN KURUMU
Yazarlar Yazarlar
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.