​Anamur Belediyesi 40 yıllık..
​MHP’li Kılavuz, “Kocamaz..
Belediye
​Seçer ve Kocamaz’a..
CHP’li Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer ile İYİ Parti GİK Üyesi Burhanettin Kocamaz arasındaki atışmaya değinen MHP Mersin İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli, “Seçer ve Kocamaz bizlere..
​Anamur Belediyesi Kompost Gübre..
Anamur Belediyesi çevre kirliliğinin en aza indirilmesi ve atıkların geri dönüştürülerek yeniden kullanılması amacıyla çevreye duyarlı projelerinden birisini daha hayata geçiriyor.
Anamur Belediyesi, Sahil..
Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç’ın vizyon projesi olarak nitelediği sahil projesi ikinci etap çalışmaları başladı.
​Meral Seçer:..
Mersin Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Dairesi ile Mersinden Kadın Kooperatifi işbirliğinde, ‘Elde Var Yetenek, Evde Var Ekmek’ sloganıyla yürütülen ‘Evimiz Atölye’ projesi,..
​BAŞKAN KILINÇ, MUHTARLARLA BİR..
Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç Muhtarlar Günü nedeniyle Mahalle Muhtarları ve ilçe protokolü ile bir araya geldi.
​Anamur Belediyesi Dev Açılışa..
Anamur Belediyesi, Başkan Hidayet Kılınç’ın vizyon projelerinden birisi olarak nitelediği Recep Tayyip Erdoğan Doğa Parkı’nın açılışına hazırlanıyor.
​Anamur Belediyesi Geleneksel Fidan..
Anamur Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen avokado fidanı dağıtım programı gerçekleştirildi.
​Şehit aileleri ve gaziler..
Mersin Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi’ne bağlı Şehit Aileleri ve Gazi Hizmetleri Şube Müdürlüğü koordinesinde düzenlenen gezi etkinlikleri devam ediyor.
​Anamur Belediyesi Çöp Ev..
Anamur Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, Esentepe Mahallesi’nde ikamet eden bir ailenin evinde biriktirdiği çöpleri temizledi.
​Büyükşehir’in..
Mersin Büyükşehir Belediyesi, Mersin’de üniversite kazanan öğrencileri Mersin Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde karşılıyor.
​ÜRETEN KADIN KAZANAN KADIN
Mersin Büyükşehir Belediyesi, boş zamanlarını üreterek değerlendiren kadınların emeklerini kazanca dönüştürmeye devam ediyor.
​SEÇER: “BİZİM GÖREV..
Silifke ilçesine yaptığı ziyarette esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Kum Mahallesi’nde tamamlanan altyapı çalışmalarını yerinde inceleyerek, devam eden..
​Bozyazı Kaymakamı..
Mersin’in Bozyazı ilçesinin yeni Kaymakamı Tuncay Topsakaloğlu, Belediye Başkanı Mustafa Çetinkaya’ya iade-i ziyarette bulundu.
​Başkan Çetinkaya, zabıta..
Bozyazı Belediye Başkanı Mustafa Çetinkaya,Zabıta Teşkilatı ile yemekte bir araya geldi.
​Başkan Kılınç, Vahap..
Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, basın mensuplarıyla bir araya geldi.
Anamur Belediyesi..
Anamur Belediyesi Eylül ayı meclis toplantısı gerçekleştirildi.
‘Köylü Ozan..
Anamur’un tanınmış şairlerinden Köylü Ozan’ın adı, Anamur Belediyesi tarafından Bahçelievler Mahallesinde yapılan Hüseyin Gümüş Parkı’nda yaşatılacak.
​ Başkan Seçer Aydıncık,..
Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, ilçe ziyaretlerini sürdürmeye ve vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.