​Dr. Kwaak, Başkan..
Muhtar ve mahalle sakinlerinden..
Belediye
​ Başkan Seçer,..
Başkan Seçer, ‘Anamur, Bozyazı Sulama Borusu ve Makine-Ekipman Dağıtım Töreni’nde üreticilerle buluştu.
​Başkan Seçer, meclisten 310..
Mersin Büyükşehir Belediye Meclisi’nin 2022 yılı Haziran ayı 2. Birleşim Toplantısı, Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer başkanlığında gerçekleştirildi.
​Büyükşehir’den..
Mersin Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Dairesince, Anamur turizminin merkezi ve en işlek noktalarından olan İskele Mahallesi ile Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi’nde geniş bir peyzaj ve çevre düzenleme..
​Anamur Belediyesi..
Anamur Belediye Başkanlığı 44’üncü aracı olan asfalt dökme makinesini envanterine dahil etti.
​Anamur’dan Akdeniz’e..
Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin Türkiye Çevre Haftası kapsamında gerçekleştirdiği “Sahil Temizliği Etkinliği” Anamur’dan Akdeniz ilçesine uzandı.
​Anamur Belediye Aracına Bıraktığı..
Yaz mevsiminin girmesi ile birlikte asfalt çalışmalarını hızlandıran Anamur Belediye Başkanlığı, Çarıklar Mahallesi’nde uzun yıllardır asfalt bekleyen vatandaşları asfaltla buluşturuyor.
​Seçer: “Bu rant nereye..
Mersin Büyükşehir Belediye Meclisi’nin 2022 yılı Haziran ayı 1. Birleşim Toplantısı, Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer başkanlığında gerçekleştirildi.
​Anamur Belediye Başkanı Hidayet..
Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, Mut Belediyesi tarafından düzenlenen 60. Karacoğlan Kayısı, Kültür ve Sanat Festivaline katıldı.
​KENTSEV’de Mersin..
Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin akıllı şehircilik alanında takdir toplayan vizyon projesi “Teksin Mersin” ve kent cazibesini artıran “Merkez Projesi” ödüle layık görüldü.
​Bozyazı Yaz Sezonuna Hazır
Bozyazı Belediyesi, kente gelecek olan yerli ve yabancı konukları hijyenik, güvenli ve pırıl pırıl ortamlarda karşılamaya hazırlanıyor.
​‘DÜNYA ÇEVRE..
Mersin Büyükşehir Belediyesi ‘5 Haziran Dünya Çevre Günü’ kapsamında dolu dolu bir etkinlik programı hazırladı.
​Anamur Belediye Başkanı..
Anamur Belediyesi Haziran Ayı meclis toplantısı gerçekleştirildi. Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç başkanlığında toplanan belediye meclisinde gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı.
​Seçer: “13 ilçede..
Başkan Seçer, Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği “Başarılı Sporcu ve Antrenör Ödülleri” törenine katıldı.
​Halk Kart'ın Mayıs ayı tutarları..
Büyükşehir Belediyesi, Halk Kart’ın Mayıs ayı tutarlarını hesaplara yatırdı.
Büyükşehir’in..
Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin MERCEK Mesleki Eğitim Merkezi’nde 2 aydır süren dikiş kursunun ilk ürünleri ortaya çıktı.
​MESKİ personeline “MESKİ..
MESKİ Genel Müdürlüğü, bünyesinde görev yapan farklı kademelerdeki yöneticilere yönelik “MESKİ Akademi Yönetim ve Liderlik Eğitimi” düzenledi.
​Mersin Büyükşehir’in..
Mersin Büyükşehir Belediyesi Denizkızı Turizm A.Ş.’nin işlettiği ve Mavi Bayrak sayısı bu yıl 5’e yükselen 12 halk plajı, 1 Haziran’dan itibaren tatilcileri ağırlamaya başlıyor.
Büyükşehir, Kariyer..
Mersin Büyükşehir Belediyesi Kariyer Merkezi,“Kariyer Mersin” projesi kapsamında Mersin Üniversitesi Denizcilik Fakültesi öğrencileriyle bir araya geldi
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.