Ana Sayfa > Güncel

​Akdeniz Belediyesi ’nden Mersinli Gazetecilere ’10 Ocak’ Hediyesi
12 Ocak 2022
Mersin Basın çalışanları, kent merkezinde yer alan yeni, şık ve geniş hizmet binasına kavuştu.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%
Akdeniz Belediyesi tarafından Mersin Gazeteciler Cemiyeti’ne (MGC) kazandırılan yeni hizmet binasının açılışı; kent protokolü, siyasiler, bürokratlar, iş dünyası, meslek odaları ve sivil toplum örgütleri ile gazetecilerin yoğun ilgisi altındaki katılımıyla, ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde düzenlenen bir törenle gerçekleşti.
Büyük bir ilgi altında gerçekleşen törene; Mersin Valisi Ali İhsan Su, Mersin Milletvekili Hacı Özkan, Mersin Baro Başkanı Gazi Özdemir, KKTC Mersin Başkonsolosu Zaliha Mendeli, Mersin Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanı Bedrettin Gündeş, Akdeniz Belediye Başkanı M. Mustafa Gültak, Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit, Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Başkanı Yılmaz Karaca, Mersin Gazeteciler Cemiyeti (MGC) Başkanı Rüstem Kaya Tepe, Mersin Kent Konseyi Başkanı Ayferi Tuğcu, Mersin Ticaret Sanayi Odası Başkanı Ayhan Kızıltan, Çukurova Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu Başkanı Hüseyin Kış, farklı illerden gelen basın meslek örgütü temsilcileri ile çok sayıda davetli katıldı.
Tepe; “Basın Merkezini gazetecilere kazandıran Sayın Gültak’a teşekkür ediyorum”
Akdeniz Belediyesi tarafından Mersinli gazetecilere ve cemiyete kazandırılan yeni hizmet binasının açılışına katılımları nedeniyle kent protokolü ve konuklara teşekkür ederek konuşmasına başlayan MGC Başkanı Rüstem Kaya Tepe; “Kurumsallaşmanın, birlik ve beraberliğin önemli olduğunu her zaman söylüyoruz. Geçen yıl, Akdeniz Belediye Başkanımız Sayın Gültak, Mezitli Cemiyet Lokalimizin açılışında, ‘O zaman biz de size bir basın merkezi yapalım’ dedi. Sağ olsun, işte bugün basın merkezimizin açılışını, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde gerçekleştiriyoruz. Burada mesleğimizle ilgili verimli ve akademik çalışmalar yapacağız. İyi veya kötü günlerinde üyelerimizin yanında olacağız. Hizmet binamızın ihtiyaçlarının karşılanmasına destek veren kurum ve kuruluşlara teşekkür ediyor; merkezi bizlere kazandıran Akdeniz Belediye Başkanımız Sayın Gültak’a bir kez daha şükranlarımı sunuyorum” diye konuştu.
TGF Başkanı Karaca; “Örnek bir proje, muhteşem bir çalışma”
TGF Başkanı Yılmaz Karaca da konuşmasında, hizmet binasını gazetecilere kazandırmasından ötürü Akdeniz Belediye Başkanı Gültak’a teşekkür etti; Mersinli gazeteciler adına örnek bir proje ve muhteşem bir çalışmanın ortaya çıktığını söyledi. Anadolu Basını’nın ve yerel gazetecilerin zor günlerden geçtiğini de dile getiren TFF Başkanı Karaca; “Sorunlarımızın çözümü için gerek Cumhurbaşkanlığı İletişim Dairesi Başkanlığı ile gerekse de siyasi partilerle görüşmelerimiz devam ediyor. Tabi bu olayı hızlandırmamız, Anadolu Basını’nı yeniden ayağa kaldırmamız lazım. Bir kez daha MGC Başkanımızı ve yönetim kurulunu, ayrıca Mersinli meslektaşlarımı kutluyor, bu güzel binada güzel işler yapacaklarına inanıyorum” ifadelerini kullandı.
Başkan Gültak; “Sözümüzü yerine getirmenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz”
Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak da hizmet binasının açılış törenindeki konuşmasında, basının, demokrasinin olmazsa olmaz ayaklarından birisi olduğuna dikkat çekti; siyaset hayatının her döneminde basınla iyi bir iletişim içinde olduğunu ifade etti. Yaklaşık 2 yıl önce, yine bir ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde verdiği sözü yerine getirmenin gurur ve mutluluğunu yaşadığını dile getiren Başkan Gültak; “Gazeteciler Cemiyetimizi her ziyaretimizde adresi değişiyordu. Küçük mekânlarda toplantılar yapmak zorunda kalıyorduk. Oysa cemiyetimizin, basın toplantılarını rahatlıkla yapabilecekleri, siyasileri, sivil toplum örgütü temsilcilerini kolaylıkla ağırlayabilecekleri bir yerleri olmalıydı. Bu nedenle herkesin rahatlıkla ulaşabileceği bir mekân sözü verdik ve binayı hızla bitirdik” diye konuştu.
Meclis üyelerine teşekkür…
Başkan Gültak; hizmet binasının 189 metrekarelik kullanım alanına; avlusuyla birlikte ise toplam 220 metrekare üzerinde bir alana sahip olduğunu da kaydederek; “Artık kent merkezinde gazeteciler cemiyetimizin şık ve güzel bir binası var. Hemen yanda gazetecilerimizin çay ve kahvelerini içip sohbet edebilecekleri yeşil bir bandı var. Otopark sıkıntısı yok. Belediye Meclisimizden, binanın tahsisi kararını oybirliği ile aldık. Bu anlamda tüm Meclis üyelerimize desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Mersin basınına, imkânlarımız ölçüsünde desteğimiz devam edecek.”
Özkan; “Mersinli gazetecilerin büyük ihtiyacını duyduğu bir bina idi”
Mersin Milletvekili Hacı Özkan da konuşmasında; gazeteciliğin onurlu bir meslek olduğunu ifade etti; mesleğin güzel yanları kadar, zor ve meşakkatli olduğunu da dile getirdi. Özkan; bir esnaf temsilcisi olarak milletvekili seçilmesinde basın emekçilerinin büyük payı olduğuna dikkat çekerek Mersinli gazetecilere teşekkür etti. Milletvekili Özkan; “Gerçekten Mersinli gazetecilerin ihtiyacını çok duyduğu, gecikmiş bir bina idi. Özellikle belediye başkanlığına seçildiğinden beri devasa projelere ve büyük hizmetlere imza atmış değerli kardeşim Akdeniz Belediye Başkanımız Mustafa Gültak’a şükranlarımı sunuyor, kendisini tebrik ediyorum. Akdeniz’in çehresini değiştiren Başkanımız Gültak’a başarılarının devamını diliyorum” diye konuştu.
Vali Su; “Basın çalışanları kamu görevi görüyor”
Mersin Valisi Ali İhsan Su ise törende yaptığı konuşmada, gazetecilere layık güzel bir hizmet binasının açılışına katılıyor olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi. İletişimin, tüm dünyada bugün en önemli konuların başında geldiğinin altını çizen Vali Su; “İletişimin en temel ve en önemli enstrümanlarından bir tanesi de basındır. Dünyada ve ülkemizde, insanların doğru bilgi alması bakımından basın kuruluşları çok önemlidir.
Basın, halkın taleplerinin kamuya iletilmesi konusunda da önemli bir görev icra ediyor. Basın ayrıca kamunun, halka yansıtılması bakımından önemli bir görevi ifa ediyor. Basın çalışanları sivil kişiler olsa da yaptıkları iş kamu görevi niteliğine bürünüyor. Çalışan gazetecilerimizin gününü kutluyor, tebrik ediyor ve başarılar diliyorum. Bu güzel binayı yapan Akdeniz Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Gültak’a ve emeği geçen paydaşlara çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Akdeniz Belediyesi tarafından Mersin Gazeteciler Cemiyeti’ne ve basın emekçilerine kazandırılan hizmet binasının açılış töreni; TGF Başkanı Yılmaz Karaca ve MGC Başkanı Rüstem Kaya Tepe’nin, Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak’a teşekkür plaketi sunması ve ardından hatıra fotoğrafı çekilmesiyle sona erdi.


Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer Güncel Haberleri

Başlık Tarih
 
​Arıdeniz, “Uğur Mumcu fikirleriyle, kitaplarıyla ve bugüne ışık tutan sözleriyle aramızda yaşıyor”23 Ocak 2022
​Mersin Afet ve Acil Durumlara Hazır23 Ocak 2022
Bozyazı’da karne heyacanı21 Ocak 2022
​Akkuyu NGS’nin 1’nci güç ünitesine iç koruma kabuğunun 5. katmanı kuruldu18 Ocak 2022
​“Ranta değil halka açın”18 Ocak 2022
​ “Yoksul yiyeceğiydi, artık lüks oldu”18 Ocak 2022
​Mersin'de kamu hastanelerinin yemeklerini öğrenciler yapacak15 Ocak 2022
​Yasaklı köpek ırklarının kayıt altına alınması için yarın son gün13 Ocak 2022
​AKUT kayalıklarda mahsur kalan oğlak ile keçiyi kurtardı12 Ocak 2022
Akdeniz'de 6,4 büyüklüğünde deprem11 Ocak 2022
​Cömertler “Demokrasinin vazgeçilmez unsurlarından basının güçlü olması gerek”09 Ocak 2022
​Tekmen orman sınırları dışına çıkartıldı08 Ocak 2022
​Bozyazı Müftüsü Avcı görevine başladı07 Ocak 2022
​Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Özbal, Vali Su’yu ziyaret etti06 Ocak 2022
Akdeniz’de ’Çöp Taksi’ 7/24 göreve hazır05 Ocak 2022
Büyükşehir’den öğrencilere part time iş fırsatı05 Ocak 2022
TGF ; "Anadolu basının sorunları dağ gibi"05 Ocak 2022
Mersin'in düşman işgalinden kurtuluşu coşkuyla kutlandı03 Ocak 2022
​Başkan Seçer’den Mersin’in Kurtuluş Yıl Dönümü Mesajı02 Ocak 2022
​Mersin'in 100. kurtuluş yıldönümü etkinliklerle kutlanacak02 Ocak 2022
​Bozyazı'da yılın ilk günü denize girme etkinliği bu yılda devam etti01 Ocak 2022
Bozyazı TSKGV'den Kaymakam Kalkan'a ziyaret01 Ocak 2022
​Çevreyi kirletenlere 2022'de verilecek cezalar belli oldu31 Aralık 2021
​Kaymakam Muhsin Duran Kalkan’dan yeni yıl mesajı30 Aralık 2021
​ORKÖY destekleri mutlu etti27 Aralık 2021
​BBP Genel Başkanı Destici: “Basın olmazsa demokrasi eksik kalır”26 Aralık 2021
Bozyazı SYDV mütevelli heyeti seçimi yapıldı21 Aralık 2021
​Başkan Çetinkaya’nın acı günü21 Aralık 2021
​Hortum çıktı, o anlar kameraya yansıdı19 Aralık 2021
​TÜBİTAK Başkanı Prof. Dr. Hasan Mandal, Tarsus Üniversitesi’nde18 Aralık 2021
​Gazeteci Mustafa Doğruer vefat etti17 Aralık 2021
​Kaymakam Kalkan’dan milli sporcuya plaket14 Aralık 2021
Bozyazı’da yenidünya ağaçları çiçek açtı14 Aralık 2021
Akkuyu NGS'de 1'nci ünitenin pompa istasyonunun temeli inşa ediliyor10 Aralık 2021
​ Emniyet Müdürü Aslan, Mersin Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti08 Aralık 2021
Şehit Astsubay Mutlu’yu 10 bin kişi uğurladı 05 Aralık 2021
​Mersin'e şehit ateşi düştü04 Aralık 2021
Akkuyu NGS sanal turla anlatıldı04 Aralık 2021
​AK Parti İlçe Başkanı Taş, Ankara’da ziyaretlerde bulundu02 Aralık 2021
​Keçi kurtarma operasyonu01 Aralık 2021
​TGF : MECLİSTE YENİ BİR YASA DÜZENLENMELİ30 Kasım 2021
​Mersin Valiliğinden CHP mitingine ilişkin açıklama27 Kasım 2021
​Kaymakam Kalkan: “Amacımız, kadına şiddette sıfır tolerans”26 Kasım 2021
Anamur’da emekli öğretmenlere teşekkür plaketi26 Kasım 2021
Bozyazı’da 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlandı24 Kasım 2021
​İspanya’ya gidecek öğrenciler Kaymakam Kalkan’ı ziyaret etti24 Kasım 2021
Kaymakam Kalkan’dan 24 Kasım Öğretmeler Günü Mesajı23 Kasım 2021
​Başkan Çetinkaya, öğretmenler gününü kutladı23 Kasım 2021
​Gazeteci İbrahim Polat’ın acı günü19 Kasım 2021
​Merhum Vahdet Topçuoğlu Adına Kur'an-ı Kerim Okutuldu17 Kasım 2021
​Bozyazı Orman İşletme Müdürlüğü’nde görev değişimi13 Kasım 2021
​Bozyazı’da "Geleceğe Nefes, Dünyaya Nefes" olacak fidanlar toprakla buluştu11 Kasım 2021
Özel bireylerden Atatürk Evi’ne anlamlı ziyaret11 Kasım 2021
​Bozyazı’daki orman yangını kontrol altına alındı10 Kasım 2021
​Atatürk, Bozyazı’da törenlerle anıldı10 Kasım 2021
​ Bozyazı’da orman yangını10 Kasım 2021
​Vali Su’dan10 Kasım Atatürk’ü anma mesajı09 Kasım 2021
Kaymakam Kalkan’dan ’10 Kasım’ mesajı09 Kasım 2021
​Başkan Çetinkaya’dan 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü Mesajı09 Kasım 2021
​Anamur Belediye Başkanı Kılınç’ın 10 Kasım Mesajı09 Kasım 2021
​Bozyazı Karamanastır Şelalesi turizme kazandırılıyor05 Kasım 2021
​Akkuyu Nükleer’den Gülnar’daki okullara 1,5 milyon lira bağış02 Kasım 2021
​Bozyazı'da orman arazisi işgaline son verildi01 Kasım 2021
​Anamur’da ‘Cumhuriyet Bayramı’ coşkusu30 Ekim 2021
​Bozyazı’da Cumhuriyet Bayramı coşkuyla kutlandı29 Ekim 2021
​TGF: “Cumhuriyetimizin yılmaz bekçileriyiz”29 Ekim 2021
​Özel Bireyler 29 Ekim Çoşkusunu Ankara’da Yaşadı29 Ekim 2021
Bozyazı'da ​Cumhuriyet Bayramı’nın 98. yılı kutlamaları çelenk sunumuyla başladı28 Ekim 2021
​Başkan Kılınç’tan 98’inci yıl mesajı28 Ekim 2021
​Kaymakam Kalkan’dan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajı28 Ekim 2021
​Başkan Çetinkaya’dan Cumhuriyet Bayramı mesajı28 Ekim 2021
​Başkan Seçer’den 29 Ekim mesajı28 Ekim 2021
​Minikler şiirler ve dans gösterileriyle 29 Ekim’i kutladı28 Ekim 2021
Halk Müziği Sanatçısı Musa Eroğlu'nun eşi toprağa verildi26 Ekim 2021
​İl Milli Eğitim Müdürü Koca, Bozyazı’da Okul Müdürleri ve Öğretmenlerle Buluştu23 Ekim 2021
​Akkuyu NGS'nin 1'inci güç ünitesinde iç koruma kabuğunun 4’üncü katmanı kuruldu22 Ekim 2021
​Bozyazı’da Muhtarlar Günü törenle kutlandı19 Ekim 2021
​Başkan Çetinkaya’dan muhtarlara sabah kahvaltısı19 Ekim 2021
​Bozyazı’da çiftçiler yağmur duasına çıktı17 Ekim 2021
​Belediye Başkanı Çetinkaya’dan Mevlit Kandili mesajı17 Ekim 2021
TGF Genel Başkanı Karaca: “Anadolu basını yok oluyor. Örgütler birlikte hareket etmelidir”17 Ekim 2021
​Şehit Sedat Yabalak için mevlit okutuldu12 Ekim 2021
Anamur’da muz fiyatındaki dalgalanma üreticileri bir araya getirdi10 Ekim 2021
Bozyazı ​Kaymakamı Kalkan: "Muhtarlarımız devletimizin gözü ve kulağıdır"09 Ekim 2021
​Gazeteci Mustafa Özgür son yolculuğuna uğurlandı09 Ekim 2021
​Bozyazı'daki yangında yaklaşık 10 dönüm ormanlık alan zarar gördü04 Ekim 2021
Bozyazı’da orman yangını03 Ekim 2021
Emekli maaşlarına artık bloke konulamayacak02 Ekim 2021
​Milli yüzücü Emre Seven, Anamur’dan Kıbrıs'a tek başına yüzmeye başladı29 Eylül 2021
Akkuyu NGS’nin 2. Güç ünitesine reaktör şaftının ana elemanları kuruldu29 Eylül 2021
​Vali Su’dan hayırsever vatandaşa madalya ve takdir belgesi29 Eylül 2021
​Bozyazı'da vatandaşlar orman yangınlarına karşı uyarıldı27 Eylül 2021
Yanan ormanlık alanlar ağaçlandırılacak27 Eylül 2021
​TGF Genel Başkanı Yılmaz Karaca: “Sorunlarımızı çözmesi gerekenler basını bitirmeye çalışıyor”26 Eylül 2021
​Bozyazı'da 'Gaziler Günü' Kutlandı19 Eylül 2021
​Başkent Hukuk Bürosu törenle açıldı18 Eylül 2021
Anamur'da orman yangını18 Eylül 2021
​Bozyazı’da İlköğretim Haftası kutlandı17 Eylül 2021
Başkan Taş: “Cumhurbaşkanını karşılamaya hazırız”16 Eylül 2021
Bozyazı Kaymakamı Kalkan, görevine başladı15 Eylül 2021
Akdeniz Sahil Yolu'nda bazı taşınmazlar acele kamulaştırılacak14 Eylül 2021
​Bin Şehidimiz adına bin su kuyusu12 Eylül 2021
Akkuyu'nun 2'nci güç ünitesi iç koruma kabuğunun ikinci katmanı kuruldu11 Eylül 2021
​Anamur’da çıkan orman yangını kontrol altına alındı10 Eylül 2021
​Akkuyu A.Ş. Aydıncık’ta balık tutma yarışması düzenledi08 Eylül 2021
Başkan Çetinkaya, Zabıta Haftasını kutladı06 Eylül 2021
​TGF Genel Başkanı Karaca :“Gazeteciler sorunlarına sahip çıkmalı”04 Eylül 2021
Anamur Kaymakamı Bilal Bozdemir görevine başladı03 Eylül 2021
​Akkuyu için üretilen 4 buhar jeneratörü yola çıktı03 Eylül 2021
Yangın alanlarında gençleştirme tespitleri tamamlandı01 Eylül 2021
​Mersin’de Elektrik Çarpan Leylekler için Nöbet!31 Ağustos 2021
Mersin’deki 7 meslek lisesinde ‘Nükleer Enerjiye Giriş’ dersi başlıyor31 Ağustos 2021
​Bozyazı’da 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlandı30 Ağustos 2021
​Vali Su, 30 Ağustos Zafer Bayramını kutladı29 Ağustos 2021
​MIP'den afetzedelere 1 milyon lira destek25 Ağustos 2021
Başkan Çetinkaya, Covid-19 konusunda halkı uyardı23 Ağustos 2021
​Bozyazı Halk Eğitim Müdür Yardımcısı Ersin Ateş, yaşam mücadelesini kaybetti23 Ağustos 2021
​Bozyazı Kaymakamlığında Görev Değişimi21 Ağustos 2021
​Başkan Dinçer Bozyazı’da esnaf ve bürokrasi ile buluştu21 Ağustos 2021
​Baro Başkanı Özdemir’den Vali Su’ya Ziyaret21 Ağustos 2021
​Mersin'de 'Ben de varım' kampanyası bilgilendirme toplantısı yapıldı18 Ağustos 2021
​Bozyazı’da 'caretta caretta'lar için ışıklar kapatıldı14 Ağustos 2021
​Bozyazılı iş adamı Namık Kılınç ilgilileri uyardı!14 Ağustos 2021
​MIP’den Mersin’in girişinde bekleyen tırlara ilişkin açıklama13 Ağustos 2021
​Akkuyu NGS’de 4. ünitenin inşası için hazırlıklara başlandı12 Ağustos 2021
​Bozyazı'da toplu balık ölümlerine inceleme başlatıldı09 Ağustos 2021
Mustafa Çetinkaya ve Gülseren Çetinkaya’nın acı günü07 Ağustos 2021
MIP’den örnek hareket06 Ağustos 2021
​Mersin’de vaka sayında artış devam ediyor06 Ağustos 2021
​ORMAN YANGINLARININ CEZAİ BOYUTU01 Ağustos 2021
Mezarlık yandı, şehidin mezarı ve bayrak sapasağlam30 Temmuz 2021
​Bozyazı’da yangın alanında soğutma çalışmaları devam ediyor29 Temmuz 2021
​TGF : “24 Temmuz Bayram değil, dayanışma günü”24 Temmuz 2021
​Bozyazı’da Kurban Bayramı arifesinde şehit kabirleri ziyaret edildi20 Temmuz 2021
​Vali Su, Mersinlilerin bayramını kutladı20 Temmuz 2021
​Türk Bayrağı kulaçlarla Kıbrıs'a taşınacak19 Temmuz 2021
​KKTC Cumhurbaşkanı Tatar: “Türk askerinin çekilmesi bizim için ölüm fermanıdır”15 Temmuz 2021
​Vali Su’dan15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü mesajı14 Temmuz 2021
​KKTC Cumhurbaşkanı Tatar'ın Anamur Ziyaretine Korona Engeli11 Temmuz 2021
​KKTC Mersin Başkonsolosu Mendeli’den Vali Su’ya Ziyaret08 Temmuz 2021
​CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu Mersin’de07 Temmuz 2021
​İl Koordinasyon Kurulu Vali Su Başkanlığında Toplandı07 Temmuz 2021
​TGF Genel Başkanı Karaca Aydın’dan seslendi; “Gerekirse Ankara’ya yürürüz”03 Temmuz 2021
Polisler Kabotaj Bayramında denizde Türk Bayrağı açtı01 Temmuz 2021
​Yolda mahsur kalan sürücülere kumanya dağıtıldı30 Haziran 2021
​Başkan Arıdeniz, Yörük vatandaşları ziyaret etti28 Haziran 2021
​Vali Su: “Gayemiz insanlarımızı mutlu kılmak”24 Haziran 2021
​Davetlilere nikah şekeri yerine kedi- köpek maması dağıttılar21 Haziran 2021
​Vali Su, Sahil Güvenlik Akdeniz Bölge Komutanlığını ziyaret etti18 Haziran 2021
​Bozyazı Gazi Ortaokulunda Bilim Fuarı Açıldı17 Haziran 2021
​TURAB Yönetiminden Vali Su’ya Ziyaret16 Haziran 2021
​Başkan Seçer, Turhan ve Nurten çiftinin nikahını kıydı15 Haziran 2021
​Vali Su, KRI Sultan İskender Muda 367 Gemisini Ziyaret Etti10 Haziran 2021
​ Bozyazı’da Bilim Fuarı açıldı08 Haziran 2021
​Bozyazı Belediyesi LGS’ye giren öğrencileri yalnız bırakmadı06 Haziran 2021
​Patoz tarih oluyor06 Haziran 2021
​Bozyazı’da yası dışı orman arazisi işgaline izin verilmiyor03 Haziran 2021
​İçişleri Bakanlığı’ndan kademeli normalleşme genelgesi! İşte tüm detaylar01 Haziran 2021
​Küçük Akbabaları Koruma Projesi altıncı yılında31 Mayıs 2021
​ÇKA Yönetim Kurulu Toplantısı Mersin’de Gerçekleştirildi29 Mayıs 2021
​TÜGİAD Yönetiminden Vali Ali İhsan Su’ya Ziyaret28 Mayıs 2021
​Bozyazı'da 19 Mayıs sade bir törenle kutlandı19 Mayıs 2021
​Vali Su: “Büyük Önder’in başlattığı mücadele ruhu en büyük ilham kaynağımız”18 Mayıs 2021
​İçişleri Bakanlığı, valiliklere "Kademeli Normalleşme Tedbirleri" konulu genelge gönderdi. 16 Mayıs 2021
​ Kaymakam Yılmaz, pazar yerini denetledi15 Mayıs 2021
​Kaymakam Yılmaz: "Milletimizin gönlünde şehitlerimizin her zaman müstesna bir yeri vardır"13 Mayıs 2021
Mersin ​Valisi Su: “Bayramı evlerimizde geçirmemiz büyük önem taşıyor”12 Mayıs 2021
​Şehit anneleri iftar programında bir araya geldi10 Mayıs 2021
​Bozyazı’da şehit anneleri unutulmadı10 Mayıs 2021
​Bozyazı’da engelli ve yaşlı aylıkları evlerinde ödendi10 Mayıs 2021
​Kalbine yenik düşen Müftü Karayiğit, son yolculuğuna uğurlandı08 Mayıs 2021
​Başkan Çetinkaya’dan Anneler Günü mesajı08 Mayıs 2021
​Kaymakam Yılmaz’dan başsağlığı mesajı07 Mayıs 2021
​Bozyazı Müftüsü Karayiğit, hayatını kaybetti07 Mayıs 2021
​Bozyazı'da sosyal destek ödemeleri bayram öncesi evde yapılacak03 Mayıs 2021
​Bozyazı’da denetimler sıklaştırıldı01 Mayıs 2021
Bozyazı’da 17 günlük sokağa çıkma yasağı başladı30 Nisan 2021
​Kaymakam Yılmaz, “Korona virüs tedbirlerine, kurallarına mutlaka uyalım”29 Nisan 2021
Gelecek Partisi İlçe Başkanı Ünal’ın Acı Günü29 Nisan 2021
Tam kapanma evet, ama etkin aşılama ve önlemlerin devamı şart!27 Nisan 2021
​Tam kapanmanın ayrıntıları belli oldu27 Nisan 2021
​Türk firması ve Rosatom arasında dev anlaşma26 Nisan 2021
Muz üretimi Ar-Ge ile katlanarak artıyor24 Nisan 2021
Bozyazı’da sade 23 Nisan töreni23 Nisan 2021
ELLERİNDEKİ BAYRAKLARIYLA 23 NİSAN İÇİN ŞARKILAR SÖYLEDİLER23 Nisan 2021
​İçişleri'nden 23 Nisan genelgesi: Kısıtlama 3 gün olacak22 Nisan 2021
​Başkan Çetinkaya’nın 23 Nisan mesajı21 Nisan 2021
​Bozyazı’da eTwinning projesi çalışmaları devam ediyor21 Nisan 2021
​MERSİN’DE AKILLI TOPLU ULAŞIM SİSTEMİ HAYATA GEÇTİ 16 Nisan 2021
​BÜYÜKŞEHİR, ŞEHİTLER HAFTASI’NDA ŞEHİTLERİ DUALARLA ANDI 15 Nisan 2021
​RAMAZAN SOFRALARI BÜYÜKŞEHİR’LE BEREKETLENİYOR14 Nisan 2021
Merak edilen tüm detaylar netleşti14 Nisan 2021
​Orman yangını büyümeden söndürüldü13 Nisan 2021
​Polislerden Çocuklara Eğitim13 Nisan 2021
​BÜYÜKŞEHİR RAMAZAN’IN İLK GÜNÜ ÖĞRENCİLERİ SEVİNDİRDİ13 Nisan 2021
​Başkan Mustafa Çetinkaya’dan Ramazan Ayı Mesajı12 Nisan 2021
​Anamur Belediye Başkanı Kılınç: “Ocağı yanmayan, tenceresi kaynamayan ev bırakmayacağız”12 Nisan 2021
​Büyükşehir, 400 gramlık Ramazan pidesini 1,5 TL’den sofralara ulaştıracak12 Nisan 2021
​Büyükşehir’den Bozyazılı üreticilere kantaron fidesi11 Nisan 2021
​Başkan Seçer: “Biz oy kaygısıyla değil, dünya görüşümüz gereği bu politikaları üretiyoruz”10 Nisan 2021
​Bozyazı polis teşkilatından kaymakama ziyaret09 Nisan 2021
​Kaymakam Yılmaz: "Bir tek kadına dahi şiddete tahammülümüz yok"09 Nisan 2021
​Başkan Çetinkaya, Polis Teşkilatının Kuruluş Yıl Dönümünü Kutladı09 Nisan 2021
​Vali Su, Mersin’de 23 milyar değerinde 484 projenin devam ettiğini bildirdi09 Nisan 2021
​Başkan Seçer, görevdeki 2 yılını değerlendirdi09 Nisan 2021
​Büyükşehir “Merci Öğrenci Danışma Merkezi” hizmet vermeye başladı07 Nisan 2021
​AK Parti İlçe Başkanı Seçkin Taş’ın testi pozitif çıktı06 Nisan 2021
Seçer: “Üretiyoruz çünkü bu toprakları seviyoruz”06 Nisan 2021
​Kadınlar için artık her ev bir atölye, her çorap bir oyuncak05 Nisan 2021
Usta gazeteci Fikret Ünver hayata veda etti02 Nisan 2021
​Büyükşehir’den 13 ilçede arı yetiştiricisine ekipman desteği02 Nisan 2021
“Kır Çiçekleri” su tasarrufu konusunda bilgilendirildi01 Nisan 2021
​Anamur Belediyesi’nden Nitelikli İş Gücüne Destek01 Nisan 2021
Başkan Seçer: “Vatandaşlarımızı kan ve kök hücre bağışına bekliyoruz”31 Mart 2021
Bozyazı’da "Kırmızı çizgi" uygulamasına başlandı30 Mart 2021
​Büyükşehir Halk Kart’ın Mart ayı tutarlarını hesaplara yatırdı30 Mart 2021
​Anamur’da okullar arası 'ödüllü atık pil toplama' kampanyası30 Mart 2021
Büyükşehir, sayesinde çocukların yüzü gülüyor29 Mart 2021
​ Anamur’da muz sarartma tesisinde yangın28 Mart 2021
​Kucaklarında bebekleriyle okuma yazma öğreniyorlar28 Mart 2021
​Mersin'in milletvekili sayısı 13'e yükseldi27 Mart 2021
​İtfaiye ekiplerine doğalgaz yangınlarına müdahale eğitimi verildi27 Mart 2021
Bozyazı’da Orman Haftası etkinlikleri26 Mart 2021
​SEÇER, SENDİKA TEMSİLCİLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ26 Mart 2021
​Anamur’da atık yağlar ekonomiye kazandırılacak25 Mart 2021
​Polisler yaşlıları unutmadı25 Mart 2021
​Büyükşehir, tıbbi atıkları bertaraf ediyor, toplum sağlığını koruyor24 Mart 2021
​Mersin Büyükşehir’den yaş almış vatandaşlara ‘Saygı’ etkinliği23 Mart 2021
​KKTC CUMHURBAŞKANI TATAR, ANAMUR HALKINA TEŞEKKÜR ETTİ23 Mart 2021
AFAD EKİBİNDEN BÜYÜKŞEHİR PERSONELİNE ‘AFET BİLİNCİ EĞİTİMİ’22 Mart 2021
​AGC’de Başkan Zümrüt Cömertler, güven tazeledi22 Mart 2021
Down Sendromlu Çocuklar, Yamaç Paraşütü İle Göklere Mutluluk Saçtı21 Mart 2021
​ ‘BABA BULUŞMALARI’ PROGRAMINA KATILAN 27 BABA SERTİFİKASINI ALDI20 Mart 2021
5 şehit ailesi ile 6 gaziye ‘Devlet Övünç Madalyası' verildi19 Mart 2021
Bozyazı’da şehit aileleri onuruna yemek18 Mart 2021
​Bozyazı'da Çanakkale Zaferi'nin yıldönümü törenle kutlandı18 Mart 2021
​Bozyazı'da SYDV üye seçimi yapıldı17 Mart 2021
​Bozyazı'da şehidin adının verildiği kütüphane törenle açıldı17 Mart 2021
​Kaymakam Makam Şoförü Adem Şah Emekli Oldu17 Mart 2021
​Başkan Çetinkaya’dan 18 Mart mesajı17 Mart 2021
‘En İyi Narkotik Polisi Anne' projesinin tanıtımı yapıldı16 Mart 2021
​Silifke İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezgin göreve başladı16 Mart 2021
​Mersin Büyükşehir, şehit ailelerini yalnız bırakmıyor16 Mart 2021
​Usta gazeteci Müfit Bekiroğlu yaşamını yitirdi14 Mart 2021
​Esnaftan Başkan Seçer’e ‘Hizmet’ Teşekkürü13 Mart 2021
​Vali Su'dan 'İstiklal Marşı'nın Kabulü Ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü' Mesajı12 Mart 2021
​Jandarmadan 'huzurlu sokaklar' uygulaması12 Mart 2021
​Büyükşehir, 5. Uluslararası Biyosidal Kongresi’ne konuk oldu12 Mart 2021
​Büyükşehir Bozyazı’da Kandil simidi dağıttı11 Mart 2021
​Zabıta Tekmen pazar yerini denetledi10 Mart 2021

BASIN İLAN KURUMU
ARŞİV

HAVA DURUMU
+28
°
C
H: +28°
L: +23°
İçel
Pazar, 20 Mayıs
7 Günlük Hava Tahmini
Pt Sa Ça Pe Cu Ct
 
 
 
 
 
 
+25° +25° +28° +28° +28° +28°
+23° +23° +17° +17° +17° +17°
SPOR
 
 
Künye | Gazeteler | Foto Galeri | Video Galeri | Sohbet Odası
CH