Sever; “CHP’nin elindeki belediyeleri kazanacağız”

Sever; “CHP’nin elindeki belediyeleri kazanacağız” bozyazigazetesi.com
Necdet TAŞ

Partisinin Tarsus ve Mezitli İlçe teşkilatlarıyla bir araya AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) Üyesi Mustafa Sever, “Mersin’de Büyükşehir Belediyesi başta olmak üzere CHP belediyelerini Cumhur İttifakına kavuşturacağız. Adayın kim olması çok önemli değil, bizi ilgilendirmiyor biz reisin dediğini yaparız aday kim olursa olsun Belediyeleri Cumhur ittifakı ile tanıştıracağız” dedi.


AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) Üyesi Mustafa Sever, partisinin Tarsus ve Mezitli İlçe teşkilatlarıyla bir araya geldi. Her iki ilçede de partilerin büyük sevgi gösterileriyle karşılanan Sever, İsrail’in Filistin halkına yönelik insanlık dışı saldırılarını kınadığını belirterek, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ve Türk halkının Filistinli kardeşlerimize verdiği desteği tüm İslam ülkeleri vermeli, ben İsrail’i buradan bir kez daha kınıyor ve lanetliyorum” dedi.

“ADAYIN KİM OLDUĞU ÖNEMLİ DEĞİL”

Konuşmasında yerel seçimlere de değinen Sever, “Mersin’de ve ilçelerinde Cumhur ittifakı olarak tüm belediyeleri almak için kolları sıvadık. Mersin Büyükşehir Belediyesi bugüne kadar hep muhalefet partileri tarafından yönetildi. Bu yüzden genel iktidarın bazı hizmetlerinin aksamasına neden oldu. Yapılacak ilk seçimde genel iktidar ile yerel iktidar aynı ittifaktan olursa, hizmetler daha seri yürüyecektir. Bizler Cumhur ittifakı olarak önümüzdeki yerel seçimlerde tüm Türkiye’de ve bölgemizde başarılı olmak zorundayız. Mersin’de Büyükşehir Belediyesi başta olmak üzere CHP belediyelerini Cumhur İttifakına kavuşturacağız. Adayın kim olması çok önemli değil, bizi ilgilendirmiyor biz reisin dediğini yaparız aday kim olursa olsun Belediyeleri Cumhur ittifakı ile tanıştıracağız” diye konuştu.