Doğtaş Excluse Anamur Mağazasının yeni konsepti tanıtıldı

Doğtaş Excluse Anamur Mağazasının yeni konsepti tanıtıldı bozyazigazetesi.com

Anamur’lu iş insanı Mehmet Tuna’nın, girişimiyle üç buçuk yıl önce Anamur’a kazandırılan mobilya sektörünün öncü markalarından olan Doğtaş Exclusive mağazası yeni yüzü kokteylle tanıtıldı.


Doğtaş Exclusive Anamur mağazasının yeni yüzü tanıtımında konuşan Doğtaş Genel Müdürü İlhan Tunçman, “Yenilenen ve trendlere uygun olan ürün portföyümüz, yenilediğimiz mağaza konseptlerimiz, satış sonrasında fark yaratan uygulamalarımız ve yaptığımız yeniliklerle mobilya perakendeciliğinde adımızdan söz ettirmeye devam edeceğiz. Doğtaş Exclusive Anamur mağazasının sahibi iş insanı Mehmet Tuna’yı kutluyorum. İnanıyorum ki bu mekan zaman içerisinde dar gelecek. Daha büyük işler yapacaklar” dedi.

İş yeri sahibi Anamur Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı iş insanı Mehmet Tuna da yaptığı konuşmada; Beyaz eşya dışında bir evde bulunması gereken tüm mobilya malzemelerinin yer aldığı Doğtaş Exclusive Anamur mağazasını üç buçuk yıl önce açtıklarını belirterek, “Yemek odası, oturma grupları, koltuk takımlarının yanı sıra şubede bir evin belki de olmazsa olmazları arasında yer alan aydınlatma ve aksesuarlar da bulunuyor. Evini tamamen yenilemek isteyenlerin ilk durağının Doğtaş Exclusive Anamur olması için çaba gösteriyoruz. Mağazamızın, yenilenen yüzü ve konseptiyle evinizin tüm eksikliklerini giderebileceksiniz. Tüm davetlilere katılımları için teşekkür ederim” diye konuştu.

Daha sonra emekli imam Mehmet Gümüş tarafından dualar okundu, katılımcılar da okunan dualara el  açtılar. Konuşmaların ve yapılan duanın ardından mağazayı gezerek ürünleri inceleyen konuklar, mağazanın yeni konseptine hayran kaldılar.

Doğtaş Excluse tanıtım kokteyline; Anamur Kaymakamı Bilal Bozdemir, Garnizon Komutanı Albay Taner Tükel, Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Kadir Dölek, Doğtaş Genel Müdürü İlhan Tunçman, Mersin Büyükşehir Belediyesi Koordinatörü Erdal Karan, Anamur Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Zümrüt Cömertler, kurum amirleri, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.