Anamur Belediye Başkanı Kılınç’ın mutlu günü

Anamur Belediye Başkanı Kılınç’ın mutlu günü bozyazigazetesi.com

Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç’ın kızı Dr. Nisa Kılınç, Dr. Seyfullah Hasıripi ile hayatını birleştirdi.


Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç'ın kızı Dr. Nisa Kılınç ile Dr. Seyfullah Hasıripi önceki  gerçekleştirilen düğün töreni ile hayatlarını birleştirdi. 82 Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilen düğün törenine çiftin aileleri ile çok sayıda davetli ve protokol katıldı. Düğüne katılan misafirleri eşi Aysel Kılınç ile birlikte karşılayan Başkan Kılınç davetlilerle tek tek ilgilendi.

Düğüne katılan davetlilere hoşgeldiniz konuşması gerçekleştiren Başkan Kılınç; "Belediye Başkanı seçildiğim günden bu yana binlerce düğüne katılarak gençlerimizin mutluluklarına ortak oldum. Bugün de biricik kızım Nisa ile oğlum Seyfullah'ın düğününü gerçekleştiriyoruz. Gerçekten de söyledikleri gibi insanın kendi evladını evlendirmesi bambaşka imiş. Ben evlatlarımıza ömür boyu mutluluklar diliyorum. Bizleri en mutlu günümüzde yalnız bırakmayan değerli dostlarımıza sonsuz şükranlarımı sunuyorum" dedi.

5000'in üzerinde davetlinin katıldığı düğün sonrasında teşekkür mesajı yayınlayan Başkan Kılınç; "Sevgili kızım Nisa ile evladımız Seyfullah'ın düğün merasimini ailemizin üyesi olarak gördüğümüz değerli dostlarımın katılımı ile gerçekleştirdik. Evlatlarımıza ömür boyu mutluluklar diliyorum. En mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan Hak-İş Konfederasyonu ve Hizmet-İş Sendikası Genel Başkanı Mahmut Aslan'a, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanımız Serdar Soydan'a, Mersin Cumhuriyet Başsavcısı Tolgahan Öztoprak'a, Mersin Milletvekilimiz Levent Uysal'a, Mersin İl Jandarma Komutanımız Tuğgeneral Ercan Atasoy'a, İl Emniyet Müdürümüz Mehmet Aslan'a, Anamur Kaymakamımız Bilal Bozdemir'e, Anamur Cumhuriyet Başsavcımız, Meriç Dede'ye, Anamur Emniyet Müdürümüz Hanifi Umar'a, Anamur İlçe Jandarma Komutanımız Kadir Dölek'e, Erdemli İlçe Emniyet Müdürümüz Ömer Engin Genç'e, Ülkü Ocakları İl Başkanımız Emre Celal Gül'e, Bozyazı Belediye Başkanı Mustafa Çetinkaya'ya, Aydıncık Belediye Başkanımız Ferhat Aktan'a, Erdemli Belediye Başkanımız Mükerrem Tollu'ya, Mut Belediye Başkanımız Volkan Şeker'e, Çamlıyayla Belediye Başkanımız İsmail Tepebağlı'ya, Milliyetçi Hareket Partisi Anamur İlçe Başkanımız Mehmet Yayla'ya, Milliyetçi Hareket Partisi Bozyazı İlçe Başkanımız Mustafa Alakuş'a, Milliyetçi Hareket Partisi Gülnar İlçe Başkanımız Oğuzhan Halil Cerit'e, Ak Parti Anamur İlçe Başkanımız Feyzi Yılmaz'a, Büyük Birlik Partisi Anamur İlçe Başkanımız Mustafa Kemal Aslan'a, Saadet Partisi Anamur İlçe Başkanımız Menderes Bora'ya, Ak Parti Bozyazı İlçe Başkanımız Ümit Navgasın'a, Milliyetçi Hareket Partisi Toroslar İlçe Başkanımız Osman Mete Yıldız'a, Anamur Ülkü Ocakları İlçe Başkanımız Mehmet Satar'a, Anamur Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Mehmet Tuna'ya, Bozyazı Ülkü Ocakları Başkanı Kemal Dertli'ye, 24. Dönem Milletvekilimiz Hüseyin Tanrıverdi'ye, 26. Dönem Mersin Milletvekilimiz Baki Şimşek'e, Toroslar Eski Belediye Başkanımız Hamit Tuna'ya, Mahalle Muhtarlarımıza, Sivil Toplum Kuruluşu Başkanlarımıza ve Anamurlu hemşehrilerimize sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Teşekkürler Anamurum" dedi.