​MHP Anamur KAÇEP Başkanlığı’ndan ‘Bütün Kadınlar Özeldir” Etkinliği

21 Haziran 2022
0 Haber Yorum
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Anamur KAÇEP tarafından 'Bütün Kadınlar Özeldir” etkinliği düzenledi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Anamur KAÇEP tarafından 'Bütün Kadınlar Özeldir” etkinliği düzenledi.
Düzenlenen etkinlikte konuşan Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, MHP Anamur İlçe Başkanı Adnan Gübbük ve MHP Mersin İl KAÇEP Başkanı Fadime Şen, birlik beraberlik mesajları verdi. MHP Anamur KAÇEP Başkanı Dilek Tuna, etkinliğe katılanlara teşekkür ederek başladığı konuşmasında, “Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli'nin direktifleri ile tüm kadınlarımız çocuklarımız ve engelli vatandaşlarımızla kucaklaşmak, onların sorun ve ihtiyaçlarını belirlemek, memleket ve milletimizle ilgili duygularını paylaşmak amacıyla kadın aile çocuk ve engelli politikaları Başkanlığı kurulmuştur. Bizler de bu kapsamda ilçemizde genel başkanımızın duygu ,düşünce ve fikirleri ile çalışmalarımıza yön vereceğiz” dedi.
Beşiği sallayan kadının dünyayı da sallayacağını ifade eden Tuna, “Türk kadını yeri geldiğinde cephede savaşmasını bilir. Vatanı Kur'an anadır o yüzden adı Anavatandır. Yuvayı yapan da kadındır ancak kadın yalnızca ev işlerini yapan, bulaşık yıkayan, çamaşır ütüleyen, yemek pişiren değildir. Kadın bir toplumu doğuran, eğiten, yetiştiren ve geleceği inşa edendir. Kadın, eğitimden, sağlığa, bilimden, kültüre, hukuktan, ekonomiye hayatın her alanına nezaket katan, çalışmalarını titizlikle yürüten ve anlam yükleyendir. İşte bu nedenle biz kadınlar her konuda kendimizi geliştirmeli ve ilk öğretmeni olduğumuz bu toplumun ileriye taşıyacak işler başarmalıyız. Önce ailemize ve çocuklarımıza daha sonra çevremize ve dünyaya örnek olmalı sevgiyi, barışı, hoşgörüyü bütün insanlığa aşılamalıyız” diye konuştu.
Konuşmaların ardından, etkinliğe katılan kadınlar sanatçı Hasan Yılmaz’ın söylediği birbirinden hareketli parçalar eşliğinde doyasıya eğlendiler.
Anamur Belediye 82 sosyal tesislerinde düzenlenen etkinliğe, Anamur Belediye  Başkanı Hidayet  Kılınç, Milliyetçi Hareket Partisi Mersin İl KAÇEP Başkanı Fadime Şen, Milliyetçi Hareket Partisi Anamur İlçe Başkanı  Adnan Gübbük, Anamur Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Emin Erdinç, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Ayşe Beyreli  Şakrucu, TÜRKAV Anamur Şubesi Başkanı Adnan Tufan ve çok sayıda kadın katıldı.


Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
BASIN İLAN KURUMU
Yazarlar Yazarlar
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.