​DR. DÖLEK: “ENGELLİLERİN YÜREKLERİNE DOKUNACAĞIZ”

21 Ocak 2023
0 Haber Yorum
Mersin Şehir Hastanesi Başhekim Yardımcılığı görevinden ayrılarak AK Parti Mersin Milletvekili aday adayı olan Dr. Fatih Dölek, Tarsus Görme Engelliler Derneğini ziyaret etti.

AK Parti Mersin Milletvekili aday adayı Dr. Fatih Dölek, çalışmalarını sürdürüyor. Yoğun bir tempoda her kesimle bir araya gelmeye özen gösteren Dölek, , Tarsus Görme Engelliler Derneğini ziyaret ederek, engelliler ile bir araya geldi.
AK Parti’den milletvekili aday adayı olduğunu ve Akdeniz’in incisi Mersin’i Türkiye Büyük Millet Meclisinde temsil etmek için yola çıktığını söyleyen Dr. Fatih Dölek, bu süreçte kendisine destek veren herkese teşekkür etti. Meclise milletvekili olarak gitmesi durumunda engellileri yönelik gerçekleştireceği çalışmalar anlatan Dr. Dölek, “Engelliler hayatımızın bir parçası ve bir hizmet üretirken her zaman engellilerimize pozitif ayrımcılık yapmalıyız. Her bireyin birer engelli adayı olduğunu unutmadan mecliste engelli dostu bir milletvekili olarak çalışacağım. Her zaman engelli bireylerimizin yanında olup yüreklerine dokunacağım. Mecliste engellilerimizin hayatlarını kolaylaştırmak için mücadele edeceğim” dedi.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
BASIN İLAN KURUMU
Yazarlar Yazarlar
Çok Okunanlar Çok Okunanlar
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.