​Bozyazı’da asfalt çalışmaları devam ediyor

03 Temmuz 2022
0 Haber Yorum
Bozyazı Belediyesi, hava şartlarının iyileşmesiyle beraber başlattığı yol asfaltlama çalışmalarına hız verdi.

Bozyazı Belediyesi, hava şartlarının iyileşmesiyle beraber başlattığı yol asfaltlama çalışmalarına hız verdi.  Bozyazı Belediye Başkanı Mustafa Çetinkaya, “Yapılan planlama doğrultusunda kentimizde bozuk yol kalmayana kadar çalışmaya devam edeceğiz” dedi.
Bozyazı Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, yolları deforme olmuş mahallelerin sokaklarında asfaltlama, gereken yerlerde yama, kaldırım düzenleme, bordür yenileme ve drenaj amaçlı su kanalı çalışmalarını, belirlenen plan ve program dahilinde aralıksız olarak devam ettiriyor. Ekipler, sahada yaptıkları incelemelerin ardından, mahallelerde ihtiyaç duyulan yerlerde ve halkın talepleri doğrultusunda çalışmalarına hız verdi.
Şehir merkezi, kırsal bölgeler ayrımı yapmadan şehrin yollarında halkın yaşamını kolaylaştırıcı hizmetleri kesintisiz olarak sürdürdüklerini dile getiren Bozyazı Belediye Başkanı Mustafa Çetinkaya, “Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerimiz, yol medeniyettir anlayışıyla sokaklarımızı Bozyazı’ya yakışır hale getirmek üzere çalışmalarımızı yoğunlaştırdık. Bu anlayışla Bozyazı’da bozuk yol kalmayana kadar çalışmaya devam edeceğiz. İlçemizin dört bir yanında asfalt, kilit parke yol, bordür yenileme, kaldırım ve bakım çalışmalarımızı yapıyoruz. Bizler hizmette eşitlik ilkesiyle hareket ederek şehirde çalışmalarımızı yürütüyoruz. İlçemizin ihtiyaçlarını vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda gidermeye gayret gösteriyoruz. Amacımız, Bozyazı’mızın her zaman örnek bir ilçe olmasını sağlamaktır” dedi.
Fen işleri Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında Ustalar, Kötekler, Narince ve Beyreli mahallelerinde sokaklar asfaltla kapladı. Yapılan planlamalar doğrultusunda çalışmalar hızlanarak devam edecek. Yapılan çalışmalarla ilgili konuşan mahalle muhtarları, yürütülen özverili çalışmalarla ilgili olarak Bozyazı Belediyesi ekiplerine ve Başkan Çetinkaya’ya teşekkür etti.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
BASIN İLAN KURUMU
Yazarlar Yazarlar
Çok Okunanlar Çok Okunanlar
Son YorumlarSon Yorumlar
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.