​Anamur Tuğçe Tayfur ile unutulmaz bir bayram gecesi yaşadı

30 Ekim 2022
0 Haber Yorum
Anamur Belediyesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın 99. yıldönümünü "Recep Tayyip Erdoğan Doğa Parkı" açılışı ve Fener Alayının ardından Tuğçe Tayfur konseriyle taçlandırarak Anamurlulara unutulmaz bir bayram gecesi yaşattı.

Konser öncesi konuşan Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, Cumhuriyetin 99. yıldönümünü kutlayarak 3 yıllık belediye başkanlığı döneminde hayata geçirdiği hizmetleri anlattı. 3 yılda Anamur'un çehresini değiştirecek projeleri hayata geçirdiğini belirten Başkan Kılınç,  “3 yıllık görev süremiz içerisinde hayal edilenin çok daha üzerinde hizmeti hayata geçirdik. Uyguladığımız sıkı tasarruf tedbirleri, hayata geçirdiğimiz mali disiplin sayesinde ekibimizin vizyonunu ortaya koyacak eserlere imza attık. 600 km asfalt döktük, binlerce metrekare parke döşedik. 100.000 metrekare yeni yeşil alan oluşturduk. Binlerce bitkiyi toprakla buluşturduk. 44 yeni iş makinesi ve araç aldık. Taş ocağı ve asfalt şantiyesi kurduk. Yıllardır konuşulan ancak bir türlü hayata geçirilemeyen sahil projesini 5 ay önce hizmete açtık.  Dr. Devlet Bahçeli Sahil Parkı Akdeniz Bölgesinin en güzel ve en ekolojik sahil projesidir. İşte bugün de ilçemizin uzun yıllardır eksikliğini hissettiği mesire alanı projesinin birinci etabını hizmete açıyoruz. Göreve geldiğimizden bu yana hayata geçirdiğimiz projelerde olduğu gibi Recep Tayyip Erdoğan Doğa Parkı'nı da tamamen kendi personelimiz ve kendi iş makinelerimiz ile inşa ettik. Mesire alanımızın ilçemize ve vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum" dedi.
MHP Genel Başkan Yardımcısı Kamil Aydın ve Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki'nin yaptığı konuşmaların ardından plaket ve hediye takdiminin sonrası sahne alan sanatçı Tuğçe Tayfur ile Anamurlular doyasıya eğlendi.

 
 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
BASIN İLAN KURUMU
Yazarlar Yazarlar
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.