​ Mehmet Tuna, ANTSO Başkanlığı için adaylığını açıkladı

01 Temmuz 2022
0 Haber Yorum
Sonbaharda yapılması beklenen Anamur Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerinde Mehmet Tuna başkan adayı olduğunu açıkladı.

Sonbaharda yapılması beklenen Anamur Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerinde Mehmet Tuna başkan adayı olduğunu açıkladı.
Anamur’da bir restoranda düzenlediği basın toplantısıyla adaylığını açıklayan iş insanı Mehmet Tuna, “Allah kısmet ederse, üye odaklı hizmet anlayışıyla çıktığımız bu yolda, üzerimize aldığımız sorumluluğun bilinciyle hareket edeceğiz. İş dünyasını en iyi şekilde temsil etmenin gayreti içerisinde olacağız” dedi.
Hiçbir ayırım yapmadan tüm üyeleri kucaklayacak bir yönetim anlayışı ile hareket edeceklerini, birlik ve beraberlik içinde Anamur ve Bozyazı ilçelerine hizmet edeceklerini vurgulayan Tuna, “Tüm enerjimizi Anamur ve Bozyazı’ya daha faydalı olabilmek, kurumlar arası diyaloğu kurarak her iki ilçemizin gelişmesine vesile olmak için çalışacağız. Üyelerimize ve halkımıza daha fazla fayda sağlayacak faaliyetlerde bulunacak, projeler geliştireceğiz. AR-GE kurulu oluşturarak, yetkimiz dahilinde projeler üretip, hayata geçireceğiz” diye konuştu.
Akdeniz’in en temiz denizi ve kumuna sahip Anamur ve Bozyazı’nın turizmden hak ettiği değeri alması için çaba göstereceklerini ifade eden Tuna, “Turizm için her iki ilçemizde çok elverişli. Doğal güzelliklerimiz ve ören yerlerimizle turizmden hak ettiğimiz değeri almak için çaba göstereceğiz. Gerek yerelde gerekse Ankara’da olsun Anamur ve Bozyazı’ya hizmet sunma adına, sorunların giderilmesi adına, hizmet alma adına kapıları zorlayacağız” şeklinde konuştu.
Mevcut Başkan Ferudun Torunoğlu ve yönetim kurulunun odayı iyi bir seviyeye taşıdıklarını, yaptıkları çalışmalardan ve hizmetlerinden dolayı başkan ve yönetimine teşekkür ettiğini söyleyen Tuna şunları kaydetti: “Mevcut başkanımız Ferudun Torunoğlu ve yönetimi odayı iyi bir seviyeye taşıdı. Anamur ve Bozyazı için birçok hizmet verdi ve birçok projenin içerisinde bulundu. Biz de şu ana kadar yapılanların üzerine bir şeyler eklemeyi hedefliyoruz. Anamur ve Bozyazı’ya hizmet için yola çıktık. İnşallah üyelerimiz bizi tercih eder. Bize bu fırsatı verir. Bizde bu hedefimizi yerine getiririz. Hayırlı olsun”

 
 
 
 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
BASIN İLAN KURUMU
Yazarlar Yazarlar
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.