​Vali Pehlivan: “Orman teşkilatı kendini her geçen gün geliştiren bir teşkilat”

18 Eylül 2022
0 Haber Yorum
Mersin Valisi Ali Hamza Pehlivan, Orman Bölge Müdürü Mustafa Yalçın’ı ziyaret etti.

Vali Pehlivan’ı, Mersin Orman Bölge Müdürü Mustafa Yalçın, Mersin Orman Bölge müdür yardımcıları Mehmet Fulin, Beyhan Altıntaş, Yaşar Yaman Sağlam, şube müdürleri, işletme müdürleri, orman mühendisleri ve çalışanlar karşıladı. Bölge Müdürü Mustafa Yalçın tarafından Vali Pehlivan’a, Orman Bölge Müdürlüğü faaliyetleri hakkında brifing verildi.
Ziyarette konuşan Vali Pehlivan, orman teşkilatının her geçen gün kendini geliştirdiğini belirterek, ’Yapmış olduğu faaliyetler Mersinimiz ve ülkemiz adına önemli ormancılık çalışmalarıdır. Bölge Müdürlüğümüzün çıtayı yükselterek her geçen gün daha önemli başarılara imza atacağına inanıyorum. Son zamanlarda yangınla mücadele konusunda birlikte yaptığımız çalışmalarda iyi bir koordinasyonla devletimizin tüm imkânlarını seferber ederek kısa sürede sonuç almayı başardık. Bundan sonraki çalışmalarda Mersin Orman Bölge Müdürlüğümüze başarılar dilerim’ dedi.
Mersin Valisi Ali Hamza Pehlivan’ın ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti ifade eden Mersin Orman Bölge Müdürü Mustafa Yalçın, “Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

 
 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
BASIN İLAN KURUMU
Yazarlar Yazarlar
Çok Okunanlar Çok Okunanlar
Son YorumlarSon Yorumlar
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.