​Sanatçı Uğur Işılak Bozyazı’da kulakların pasını sildi

11 Haziran 2022
0 Haber Yorum
AK Parti Bozyazı İlçe Başkanlığı tarafından organize edilen konserde Sanatçı Uğur Işılak, bir birinden güzel sevilen eserlerini seslendirerek kulakların pasını sildi.

AK Parti Bozyazı İlçe Başkanlığı tarafından organize edilen konserde Sanatçı Uğur Işılak, bir birinden güzel sevilen eserlerini seslendirerek kulakların pasını sildi.
Sahil Yaşam Parkı’nda düzenlenen konser öncesi bir konuşma yapan AK Parti Bozyazı İlçe Başkanı Seçkin Taş, konsere gösterilen ilgiden dolayı katılımcılara teşekkür etti. Taş, “Bizim Bozyazı diye bir sevdamız var. Mersin diye bir sevdamız var. Bizim Türkiye diye bir sevdamız var. Biz sevdalı olduğumuz sizlere hizmet etmekten her zaman onur ve gurur duyduk” dedi.
Cumhur ittifakı olarak millete hizmet etmeye devam edeceklerini ifade eden Taş, ”Biz Cumhur ittifakı olarak sizlerle beraber yürümekten, sırtımızı size dayamaktan hiçbir zaman pişman olmadık. Biz sadece sırtımızı milletimize dayarız. Dağdaki teröriste sırt dayamayız. Hepinizi saygı ve muhabbetle selamlıyorum. Hoş geldiniz, şeref verdiniz” diye konuştu.
Yapılan konuşmanın ardından sahne alan Sanatçı Uğur Işılak, Sahil Yaşam Parkını dolduranlara unutamayacakları bir gece yaşattı. Birbirinden güzel eserlerini seslendiren Işılak’a izleyiciler de zaman zaman eşlik ederek keyifli bir gece yaşadı.
Vatandaşların yoğun katılımı ile gerçekleşen programın sonunda AK Parti Bozyazı İlçe Başkanı Seçkin Taş ve MHP Bozyazı İlçe Başkanı Mustafa Kayfeci, tarafından sanatçı Uğur Işılak’a çiçek takdim edildi.
Unutamayacakları bir gece yaşamalarından dolayı memnuniyetlerini ifade eden vatandaşlar, konserin düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür ettiklerini belirttiler.    
 
 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
BASIN İLAN KURUMU
Yazarlar Yazarlar
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.