​Bozyazı Yaz Sezonuna Hazır

03 Haziran 2022
0 Haber Yorum
Bozyazı Belediyesi, kente gelecek olan yerli ve yabancı konukları hijyenik, güvenli ve pırıl pırıl ortamlarda karşılamaya hazırlanıyor.

Bozyazı Belediyesi, kente gelecek olan yerli ve yabancı konukları hijyenik, güvenli ve pırıl pırıl ortamlarda karşılamaya hazırlanıyor.
Bozyazı Belediye Başkanı Mustafa Çetinkaya’nın, ‘sezona hazırlanın’ talimatıyla başlayan çalışmalar hız kesmeden aralıksız sürdürülüyor. Havaların ısınmaya başlamasıyla birlikte sezona hazırlık çalışmalarına hız kazandıran Bozyazı Belediyesi ekipleri, Bozyazılıların ve tatile gelecek olan konukların yoğun olarak kullanmaya başladığı sahilleri dip bucak temizliyor. İlçeyi yaz sezonuna hazırlamak üzere çalışmalarını sürdüren belediye ekipleri, bu kapsamda sahilde kış mevsiminde rüzgar ve dalgaların getirdiği birikmiş atıkları temizlenirken, duşlarda onarılarak yeni sezona hazırlanıyor.  Bozyazılıların yazın bunaltıcı sıcağında akşamları akın ettiği, sabahları ise spor yaptığı Sahil Yaşam Parkı içerisindeki yürüyüş yolu ise maviye boyandı. Eski köprüden itibaren yukarı köprüye kadar Sini Çayı kenarında ise yürüyüş yolu ve oturma alanlarının yapımına devam ediliyor.
Belediyenin yaza hazırlık kapsamında yaptığı çalışmalar vatandaşlar tarafından takdirle karşılandı.

 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
BASIN İLAN KURUMU
Yazarlar Yazarlar
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.