​ Türkiye Belediyeler Birliği, Bozyazı Belediyesi'ne Kamyon Hibe Etti

18 Ağustos 2022
0 Haber Yorum
Türkiye Belediyeler Birliği, Bozyazı Belediyesi’ne belediye hizmetlerinde kullanılmak üzere 1 adet kamyon hibe etti.

Araç filolarına bir yenisini daha eklediklerini söyleyen Belediye Başkanı Mustafa Çetinkaya, "Bozyazı için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Bozyazı hizmetin en iyisine layık. Ekip arkadaşlarımla birlikte göreve başladığımız ilk günlerden itibaren halka daha iyi, daha hızlı ve daha verimli bir hizmet sunabilmek amacıyla araç ve ekipmanlarımızı yenileme çalışmalarımız sürdürüyoruz. Belediyemize Türkiye Belediyeler Birliği tarafından hibe edilen kamyon ile araç filomuzu güçlendirdik. Daha güzel yaşanabilir bir Bozyazı için çalışmalara devam edeceğiz” dedi.
Türkiye Belediyeler Birliği, tarafından hibe edilen kamyon için emeği geçenlere teşekkür eden Çetinkaya, “Türkiye Belediyeler Birliği ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Fatma Şahin'e Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sayın Sadir Durmaz ile Mersin Cumhur ittifakı milletvekilleri ve Cumhur ittifakı ilçe başkanlarına verdikleri destek için teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Hibe edilen kamyonu teslim alıp ‘Bismillah’ deyip direksiyonuna geçen Çetinkaya, “Belediyemize ve tüm halkımıza hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum" ifadelerini kullandı.

 
 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:




Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*



(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
BASIN İLAN KURUMU
Yazarlar Yazarlar
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.