Ana Sayfa > Güncel

​Babaoğlan, ‘’Türkiye’nin en büyük sorunu Adalet ve Güven’’
05 Ağustos 2020
DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ali Rıza Babaoğlan, “Ekonomideki ana sorun adaletsizlik ve Türkiye’ye olan güvensizlik.....''
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%
Dünyada Türkiye’ye karşı bir güven sorunu olduğunu ifade eden DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ali Rıza Babaoğlan, “Ekonomideki ana sorun adaletsizlik ve Türkiye’ye olan güvensizlik. Sadece dış sermaye değil, Türkiye’nin yerli insanında da sermaye var ancak yatırım yapmaya korkuyor. Adalete güven olmadığı için insanlar önünü göremiyor. Bırakın dış sermayeyi ülkeye getirmeyi, kendi yatırımcımız ülkeden kaçıyor. Yabancı yatırımcıyı ülkeye getirmek zaten adaletle olur” dedi.
Zanka Medya Genel Yayın Yönetmeni Ferit Atay’ın hazırlayıp sunduğu ‘Sorguluyorum’ Programının konuğu olan Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Halkla İlişkiler Birimi’nden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali Rıza Babaoğlan, ülke gündemini değerlendirdi. Partinin teşkilatlanma çalışmalarının sürdüğünü kaydeden Babaoğlan, “İlk il başkanımızı biz 23 Haziran’da atadık. O günden bu yana yaklaşık 1,5 ay geçti ve bu süre zarfında 61 il başkanı ile 122 ilçe başkanı atamış durumdayız. 29 ilimizde de il yönetimini kurmuş durumdayız” diye konuştu. DEVA Partisi’ne ve Ali Babacan’a büyük bir teveccüh olduğunun altını çizen Babaoğlan, “Ali Babacan’ın geçmiş dönemlerde ülkeye yaptığı hizmetler nedeniyle özellikle büyük bir beklenti var. Şuan sahada bize büyük bir ilgi var. Bunu tüm samimiyetimle söylüyorum. İnternet üzerinden DEVA Partisi çatısı altında siyaset yapmak istiyorum diyenlerin sayısı 100 bini aştı. Dolayısıyla DEVA Partisi’ne çok büyük ilgi var. Sadece İstanbul’dan 16 bin başvuru var. Bundan çok memnunuz” ifadelerini kullandı.
“POLEMİKLERE AYIRACAK ZAMANIMIZ YOK”
DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan ile parti kurmaylarının sakin tavırlarıyla ilgili toplumda memnuniyet duyulduğunu vurgulayan Babaoğlan, “Bir işle meşgulseniz, bir proje üretiyorsanız aslında başka şeylere vaktiniz kalmıyor demektir. Biz parti olarak 24 saati dolu dolu yaşıyoruz ve vatandaşlarımızın bize ilettiği taleplerle uğraşıyoruz. Bizim polemiklere harcayacak zamanımız yok. Eğer bir insan fikir üretemiyorsa ya da yenilikçi bir fikir ortaya koyamıyorsa veya konuşacak bir şeyi yoksa o zaman polemiklere girer. Bizim yapacak çok işimiz ve polemiklere girmek gibi bir gündemimiz yok çünkü siyasetin Türkiye’de yapması gereken doğruları var. Biz bunları yapınca ciddi alıcıları olduğunu görüyoruz. Türkiye’de zaten birbirleriyle her gün polemiklere giren A, B, C ve D partisi zaten var. Biz tüm polemiklerin dışındayız. Türkiye’de bir siyasi parti bir konu atıyor ortaya diğer partiler de bunu tartışıyor. DEVA Partisi bu tartışmaların dışında kalmakta kararlı. Bizim polemik yaratıp görünme gibi bir derdimiz yok. Zaten vatandaşlarımızın bize ciddi bir teveccühü var. Bu teveccühü de kaybetmek istemiyoruz. Bizim gündemimiz polemik değil. Bağırma gibi bir derdimiz yok. Türkiye’de dijital devrim yapmak istiyoruz. İnsanlar artık siyasi polemik ve gerginliklerden bıkmış durumda. Televizyonlarda sürekli aynı kişiler ve aynı gerginlikler. Televizyonlarda hep ayrıştırıcı tartışmalar var hiç bütünleştirici bir konu yok. Kadın cinayetlerini de aynı kişiler tartışıyor, Ayasofya konusunu da aynı kişiler tartışıyor. Bir konun uzmanlığı önemini yitirmiş durumda. Türkiye’de artık bilgi bazlı gündeme geçmemiz gerekiyor” şeklinde konuştu.
“AMERİKA UÇAN TAKSİLERİ KONUŞURKEN, BİZ SOSYAL MEDYA KISITLAMASINI TARTIŞIYORUZ”
Türkiye’nin ekonomik anlamda en zor dönemini yaşadığına dikkat çeken DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Babaoğlan, “İşsizlik artmış durumda. Böyle bir ortamda dış sermaye sadece bilişim anlamında teknoloji üreten firmalara yatırım yapıyor. Bu aslında teknolojide önümüzün açık olduğunu gösteriyor. Yenilikçilik peşinde koşan gençlerimizin parlak fikirlere sahip olduğunu gösteriyor. Bu gençlere hiçbir zaman söz verilmiyor. Türkiye’nin çok ciddi anlamda yetişmiş bir genç potansiyeli var. Beton yerine teknolojiye yatırım yapmamız lazım. Türkiye’nin gerçek gündemi olan ekonomiye dönmesi gerekiyor. Gündem genç işsizlik olmalı. Bunları çözmeye odaklanmamız lazım. Ülke olarak bizim bir doğalgaz ya da petrolümüz yok. Tamamen alın terimizle üretiyoruz. Dolayısıyla gençlerin üretime teşvik edilmesi lazım. Günümüz dünyasında bilginin artık akış yönü değişti. Eskiden dedelerden toruna bilgi akışı gelirken, artık teknolojiyle birlikte torundan dedeye bir bilgi akışı var. Google şuan dünyadaki en büyük ansiklopedi konumunda. Ülke menfaatine bunu kullanmak varken, bunu neden yasaklıyor ya da kısıtlamaya gidiyoruz. Bunu anlayabilmiş değilim. DEVA Partisi olarak yasaklama zihniyetine karşıyız. Amerika uçan taksileri konuşurken, biz sosyal medya kısıtlamasını tartışıyoruz. Elimizden geldiğince internetin nimetlerinden faydalanmaya çalışıyoruz. İnternet kısıtlama kararının biraz da DEVA Partisi’nin önünün kesilmesi için yapıldığı kanısındayım” dedi.
‘’YERLİ YATIRIMCI DA ÜLKEDEN KAÇIYOR’’
Türkiye’nin en büyük sorununun adalet ve işsizlik olduğuna dikkat çeken Babaoğlan, “Bunların çözümü de kısa sürede mümkün. Genel Başkanımız Sayın Ali Babacan, iktidara geldiğimizde adalet sorununu çok kısa sürede çözebileceğini defalarca dile getirdi. Bir savcı ya da hakime, ‘Artık size telefon gelmeyecek karar verme merciinde özgürsünüz’ dediğimiz de onlar da artık özgür iradeleriyle karar verip sistem kendiliğinden rayına oturup aşağılara doğru sirayet edecektir. Ekonomiyle ilgili çok ciddi bir ekibimiz var. Yine ekonomide Türkiye’ye deva olacak projelerimiz var. DEVA Partisi yarın iktidara geldiğin de hangi konuda ne yapabileceğini bilen ve ona göre program ve projeleri olan bir parti. DEVA Partisi olarak ‘Merkez’ partiyiz. Türkiye’nin her anlamda ayrıştırılıp kutuplaştırıldığını düşünüyoruz. Bunların dünya politikasında çok yerinin olmadığını görüyoruz. Biz ayrıştırmak değil bütünleştirmek istiyoruz. İnsanların kavga ve polemik değil, vizyon dinlemeye ihtiyacı var. İnsanlar artık farklı şeyler duyup farklı şeyler düşünmeli” dedi. Dünyada Türkiye’ye karşı bir güven sorunu olduğunu ifade eden Babaoğlan, “Türkiye ekonomisiyle ilgili konuların çözümü aslında o kadar zor değil. Hükümet ekonomik sorunu ekonomiyle çözmeye çalışıyor. Biraz daha size kredi vereyim, biraz daha dövizle oynayayım gibi politikalar üretiliyor. Sorunu doğru anlamadıkları için çözümü de doğru yerde aramıyorlar. Ekonomideki ana sorun adaletsizlik ve Türkiye’ye olan güvensizlik. Sözü ve özü bir olan yeni bir yönetimle Türkiye’ye olan güven sorunu ortadan kaldırılabilir. Bir söylediği diğer söylediğiyle çelişmeyen bir yönetim olursa bu sorun kısa sürede çözülür. Sadece dış sermaye değil, Türkiye’nin yerli insanında da sermaye var ancak yatırım yapmaya korkuyor. Adalete güven olmadığı için insanlar önünü göremiyor.Bırakın dış sermayeyi ülkeye getirmeyi, kendi yatırımcımız ülkeden kaçıyor. Yabancı yatırımcıyı ülkeye getirmek zaten adaletle olur. Türkiye’nin ekonomide AB ülkeleri ve dünya ile entegre bir ekonomi politikası gütmesi gerekiyor” diye konuştu.

 
 
 


Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer Güncel Haberleri

Başlık Tarih
 
“KADIN İSTEDİKTEN SONRA HER ŞEYİ YAPABİLİR”07 Mart 2021
​Bozyazı Belediyesi Araç Filosuna 2 Yeni Araç Kattı06 Mart 2021
​Bozyazı'da Covid-19 denetimi04 Mart 2021
​Şanlı Türk bayrağı Mersin'den Çanakkale'ye uğurlandı04 Mart 2021
​Başkan Kılınç: “Anamur için sıfır atık belgesi almayı hedefliyoruz’’04 Mart 2021
Yeni dönemin ilk geniş kapsamlı denetimi bugün başlıyor04 Mart 2021
Büyükşehir, Anamur’un sorunlarını çözmek için çalışıyor03 Mart 2021
Anamur’da oto galeriye silahlı saldırı: 1 ölü, 2 yaralı02 Mart 2021
Gazeteci Ercan Güneş meslekteki 30 yılını kitaplaştırdı02 Mart 2021
​Demokrat Parti Bozyazı İlçe Başkanlığı görevine Hüseyin Tok atandı02 Mart 2021
Büyükşehir, online konserlerle evlere konuk oluyor02 Mart 2021
​Büyükşehir, Halk Kart’ın Şubat Ayı Tutarlarını Hesaplara Yatırdı27 Şubat 2021
​Başkan Yaşar’dan esnafa gelir kaybı ve kira desteğine başvuru çağrısı26 Şubat 2021
​Vali Su, Çanakkale Savaşları Mobil Müzesini gezdi26 Şubat 2021
​Polis çocukları sevindirdi26 Şubat 2021
Büyükşehir, Bozyazı ve diğer ilçelerde süt dağıtımına devam ediyor26 Şubat 2021
Büyükşehir, özel çocukları Karboğazı’nda ağırladı24 Şubat 2021
​Anamur’da jandarma hırsızlara göz açtırmıyor23 Şubat 2021
​Çocuk olduklarının farkına vardılar23 Şubat 2021
Vali Su: “Vergi vermek vatandaşlık görevidir”22 Şubat 2021
Büyükşehir’in ‘1 Ekmek 1 Çorba’ Projesi Bozyazı’da da başladı22 Şubat 2021
Başkan Çetinkaya Covid-19 aşısı oldu21 Şubat 2021
​ Kadınlar çoraptan oyuncaklar yapıp, üretime katılıyor21 Şubat 2021
​Büyükşehir’in Çevreci Hizmetleri, Yenilenen Belgeyle Onaylandı20 Şubat 2021
Mersin İl Sağlık Müdürlüğünde görev değişimi19 Şubat 2021
​Gara şehidi polisin ailesi terör örgütünün çirkin propagandasını anlattı18 Şubat 2021
​Başkan Çetinkaya’dan Regaip Kandili mesajı18 Şubat 2021
​Anamur Belediye Başkanı Kılınç’tan Regaip Kandili mesajı18 Şubat 2021
​Büyükşehir, Mersin’in hatıralarını yaşatıyor17 Şubat 2021
​Denizin dibinde bisiklet de var balıkçı teknesi de17 Şubat 2021
​Jandarma personeline çadır kurma eğitimi16 Şubat 2021
​Gara şehidi Sedat Yabalak son yolculuğuna uğurlandı15 Şubat 2021
Büyükşehir, bebekler ‘el bebek gül bebek’ büyüsün diyor!15 Şubat 2021
​ Şehidimiz Var Bozyazı14 Şubat 2021
BÜYÜKŞEHİR’DEN ANGELMAN SENDROMLU ÇOCUKLAR İÇİN ÖZEL BİR GÜN13 Şubat 2021
​ Anamur'da üreticiye fide desteği12 Şubat 2021
Başkan Çetinkaya’dan Sevgililer Günü mesajı11 Şubat 2021
​ Kılınç: “Anamur tropikal ürün üretim merkezi olabilir”11 Şubat 2021
​Bozyazı Müftüsü Karayiğit görevine başladı11 Şubat 2021
Kadın üreticilerin yüzü Büyükşehir'le gülüyor 11 Şubat 2021
Anamur'da kaçak içki operasyonu11 Şubat 2021
​Fuhuş operasyonu: 27 gözaltı10 Şubat 2021
​Sorumsuzluk hem kirletiyor hem öldürüyor09 Şubat 2021
​Büyükşehir, Silifkeli kadınları ev kazalarına karşı bilinçlendirdi09 Şubat 2021
​İDEAL İLİŞKİLERE SAHİP OLMAK İÇİN ÖNERİLER08 Şubat 2021
​Büyükşehir’den 14 Şubat’ta sevgi dolu konser08 Şubat 2021
​MESKİ’den su tasarrufu uyarısı07 Şubat 2021
Büyükşehir, Refakatçi Ev'inde hasta ve yakınlarını ücretsiz ağırlıyor05 Şubat 2021
​Anamur Belediyesi’nden İstihdama Tam Destek05 Şubat 2021
​BÜYÜKŞEHİR’DEN SONRA MESKİ’YE DE ÇİRKİN SALDIRI!04 Şubat 2021
​Anamur’da otomobil su kanalına düştü, baba ile kızı yaralandı03 Şubat 2021
​BÜYÜKŞEHİR EKİPLERİ KEÇİYİ UÇURUMDAN KURTARDI03 Şubat 2021
​Anamur Belediyesi “Sıfır Atık Belgesi” aldı02 Şubat 2021
​Mersin Büyükşehir Belediyesini yakan zanlı tutuklandı02 Şubat 2021
​Belediyedeki yangın işten atılan itfaiyeci tarafından çıkarılmış02 Şubat 2021
BOZYAZI’DA MUSLUKLARDAN ÇAMURLU SU AKIYOR01 Şubat 2021
Büyükşehir Belediyesinin stantları, üretici kadınlara kazanç kapısı oluyor01 Şubat 2021
Mersin-Antalya yolu heyelan nedeniyle ulaşıma kapandı31 Ocak 2021
​Başkan Kılınç: ‘’Hedefimiz 3. Lig”30 Ocak 2021
​Bozyazı ve Anamur için çok kuvvetli yağış ve fırtına uyarısı29 Ocak 2021
​ Anamur Kaymakamı Memük görevine başladı29 Ocak 2021
​MESKİ'den su sayaçları için ‘donma' uyarısı29 Ocak 2021
​BÜYÜKŞEHİR’İN KURS MERKEZLERİNDE YÜZ YÜZE EĞİTİM BAŞLADI28 Ocak 2021
​Mersin polisi uyuşturucuyla mücadelede Türkiye birincisi oldu26 Ocak 2021
​MERSİN’DE KADINLARIN BİR DANIŞMA MERKEZİ VAR!26 Ocak 2021
Su alan teknedeki 16 göçmen kurtarıldı25 Ocak 2021
​Anamur’da öldürülen öğretim görevlisi toprağa verildi25 Ocak 2021
​Kocasını öldürdüğünü itiraf eden kadın tutuklandı23 Ocak 2021
​Tarsus Doğa Parkı tatilde öğrencilere ücretsiz23 Ocak 2021
Bozyazı CHP Teşkilatı Uğur Mumcu'yu andı22 Ocak 2021
​Bozyazı'daki trafik kazasında motosiklet sürücüsü hayatını kaybetti22 Ocak 2021
​Muz serasında ölü bulunan adamın katil zanlısı eşi çıktı22 Ocak 2021
​BOLKAR DAĞLARI GÖÇER YÖRÜKLERE EMANET21 Ocak 2021
​Anamur Kaymakamlığında Görev Değişimi Oldu21 Ocak 2021
Bozyazı ve Anamur’da muz ticareti yapan17 firmaya soruşturma20 Ocak 2021
​Mersin Valiliğinden Akkuyu çevresindeki planlı patlatmaya ilişkin açıklama20 Ocak 2021
​Başkan Kılınç: “2021 Anamur’un Atılım Yılı Olacak”19 Ocak 2021
​Başkan Kılınç: ‘’Hedefimiz Sıfır Atık, Tertemiz Bir Anamur’’19 Ocak 2021
​Anamur Belediyesi Yayla Severlere Yol Gösteriyor18 Ocak 2021
​Mersin Büyükşehir’den bir hizmet daha: Hasta yakını için “Refakatçi Evi” 18 Ocak 2021
​MERSİN BÜYÜKŞEHİR PERSONELİ TURAN DAL’DAN ÖRNEK DAVRANIŞ15 Ocak 2021
Anamur Belediyesi Atatürk büstünü yeniledi14 Ocak 2021
Mersin Büyükşehir’den vatandaşa ve esnafa destek: Halk Kart!14 Ocak 2021
​Mersin’i dolu vurdu13 Ocak 2021
​Başkan Kılınç, yol yapım çalışmalarını inceledi13 Ocak 2021
​ANTSO’dan Bozyazılı ve Anamurlu öğrencilere 55 tablet bilgisayar12 Ocak 2021
Düzensiz göçmen yakalandı12 Ocak 2021
Bozyazı Belediyesinden Bakan Selçuk'a destek11 Ocak 2021
​PANDEMİ SÜRECİNDE AİLE İÇİ İLETİŞİMİ İYİLEŞTİRMEK İÇİN ÖNERİLER11 Ocak 2021
​Vali Su, 'Gazeteciler Günü'nü kutladı10 Ocak 2021
Başkan Çetinkaya’dan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü mesajı09 Ocak 2021
Bozyazı’da Sokağa Çıkma Yasağında Yakalandı09 Ocak 2021
AGC Başkanı Cömertler’den 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü mesajı08 Ocak 2021
Vali Su, Anamur'da incelemelerde bulundu07 Ocak 2021
​Kayıp keçileri jandarma buldu07 Ocak 2021
Mersin İnternet Gazetecileri Derneği kuruldu07 Ocak 2021
​Sokaklarda kazı ruhsat iznini Büyükşehir değil, ilçe belediyeleri verecek07 Ocak 2021
​EKMEĞİNİ TAŞTAN ÇIKARIYOR05 Ocak 2021
Serada ölü bulundu05 Ocak 2021
​Dr. Soyer Şimşek, Covid-19'dan hayatını kaybetti04 Ocak 2021
Bozyazı'da doğasever grup, kış ortasında denize girme etkinliği düzenledi04 Ocak 2021
​111 yaşındaki Ali Rıza dededen maske uyarısı04 Ocak 2021
​Gazeteci Vahdet Topçuoğlu yaşamını yitirdi03 Ocak 2021
​BAŞKAN SEÇER'DEN 3 OCAK MERSİN’İN KURTULUŞ GÜNÜ MESAJI02 Ocak 2021
​Anamur’da inşaat halindeki binada yılbaşı kutlaması yapan 18 kişi yakalandı01 Ocak 2021
​Bozyazı’da yılın ilk günü cadde ve sokaklar boş kaldı01 Ocak 2021
Emniyet Müdürlüğü “Whatsapp” ihbar hattı vatandaşların hizmetinde01 Ocak 2021
​Anamur’da inşaatta kumar oynayan 15 kişi suçüstü yakalandı30 Aralık 2020
​Başkan Çetinkaya: "Korona paylaşımım yanlış yorumlandı"30 Aralık 2020
​Başkan Seçer: “2021’in tüm dünyaya sevgi ve iyileşmeyi getirmesini diliyorum”30 Aralık 2020
​Vali Su: “Kolluk kuvvetleri ve ilgili kurumlar, yılbaşında tam mesai çalışacak”29 Aralık 2020
​Başkan Çetinkaya: “ Önümüzdeki yıl bize yeni umutlar vaat ediyor”28 Aralık 2020
​Başkan Kılınç: ‘’ 2021 Sağlık Yılı Olsun’’28 Aralık 2020
​Sarıkeçili Yörüklerin yardımına AKUT Mersin Ekibi yetişti28 Aralık 2020
​Bozyazı Müftüsü Sebahattin Turan Ankara'ya atandı26 Aralık 2020
​Başkan Kılınç: “Yaş almışlar kıymetlimizdir”26 Aralık 2020
​MERSİNLİLERİN YÜZDE 95’İ METRO PROJESİNİ DESTEKLİYOR26 Aralık 2020
​ Lastik bot içerisinde 15 düzensiz göçmen yakalandı25 Aralık 2020
Başkan Seçer:“2021 yılı içerisinde en önemli projelerimizden biri Anamur, Aydıncık ile Bozyazı ilçelerini kapsayacak”21 Aralık 2020
​Bozyazı’da sokaklar 3. haftada da boş kaldı19 Aralık 2020
​Anamur’da evinin balkonundan düşen kadın hayatını kaybetti18 Aralık 2020
​Mersinli gazeteci Recep Yıldırım Covid-19'a yenik düştü18 Aralık 2020
​Şehit Polis Burak Derya’nın ismi, Anamur saat kulesi meydanında yaşatılacak18 Aralık 2020
​Özer: “KADES programını tüm kadınlarımızın telefonlarına yüklemesini istiyoruz” 18 Aralık 2020
​Bozyazı'da jandarma kesinleşmiş hapis cezası bulunan 4 kişiyi yakaladı17 Aralık 2020
​Başkan Kılınç: “Anamur ve KKTC ilişkileri 50 yıldır artarak devam etmektedir”17 Aralık 2020
​Bozyazı Belediye Başkan Yardımcısı Ali Deniz, yaşamını yitirdi16 Aralık 2020
Büyükşehir, sel tehdidine karşı tüm birimleriyle teyakkuzda14 Aralık 2020
​Anamur’da jandarma 6 kişiyi uyuşturucu kullanırken yakaladı14 Aralık 2020
​Bozyazı’da sessizlik hakim12 Aralık 2020
​Büyükşehir Meclisi’nde Cumhur İttifakı’nın oylarıyla, hizmet alınmayan sendikaya aidat!12 Aralık 2020
​Meteoroloji, Turuncu Alarm Verdi10 Aralık 2020
​Vali Su, bir kez daha uyardı: “Ev gezmelerini mutlaka ertelememiz gerekiyor”10 Aralık 2020
​Başkan Seçer: “Mersin’de ölümlü vaka sayısı arttı. Defin yaptığımız sayı 759’a çıktı”09 Aralık 2020
Elbiselerinin alev alması sonucu yaralanan kadın kurtarılamadı08 Aralık 2020
​ Büyükşehir itfaiyesi uyarıyor: “Isınırken canınızdan olmayın!”07 Aralık 2020
​Deprem Bozyazı’da da hissedildi05 Aralık 2020
​Bozyazı’da toplu kuzgun ölümü05 Aralık 2020
Bozyazı’da kumar baskını: 17 kişiye 68 bin lira ceza!05 Aralık 2020
​Başkan Seçer: “Biz herkesin belediyesiyiz. Bütün renkleri kucaklıyoruz”05 Aralık 2020
​ Akrabasının 80 bin liralık altınını çalan şüpheli jandarmadan kaçamadı04 Aralık 2020
​Anamur Adliyesinde HES kodu uygulaması 7 Aralıkta başlıyor04 Aralık 2020
​Başkan Çetinkaya’dan 3 Aralık Dünya Engelliler Günü mesajı03 Aralık 2020
​Mersin'de vakalar yüzde 100 arttı, vali sosyal medya hesabından uyardı03 Aralık 2020
Merakla beklenen yeni koronavirüs tedbirleri 01 Aralık 2020
​Başkan Seçer: “Engelli yurttaşlarımızın sorunlarını çözecek işler yapmak istiyoruz”01 Aralık 2020
​Elektrikle balık avlarken akıma kapılıp hayatını kaybetti30 Kasım 2020
​Büyükşehir, yaşlılara hizmet etmekten mutlu oluyor30 Kasım 2020
​Kişisel Eğitim Uzmanı Keleş’ten Korona virüs kaygısıyla baş etmeye yardımcı öneriler30 Kasım 2020
Büyükşehir, tarafından toplanan zeytinler önce yağ oluyor, sonra aşa katılıyor30 Kasım 2020
​Mersin Büyükşehir ile Nutricia’dan anlamlı işbirliği28 Kasım 2020
​Başkan Kılınç:"Türkiye'nin En Ekolojik Sahil Projesini Anamur’da Uygulayacağız"28 Kasım 2020
​Başkan Seçer: “Vatandaşlarımıza karşı vicdanım rahat”27 Kasım 2020
Hasan amcadan Başkan Seçer’e türkülü teşekkür27 Kasım 2020
​Başkan Seçer: “Her konuda benim önüme engel konulacaksa Mersin kaybeder”26 Kasım 2020
Kaymakam Yılmaz: “Temennim kadına yönelik hiçbir şiddet vakasının yaşanmamasıdır”25 Kasım 2020
​CHP Bozyazı Kadın Kolları Başkanı Selime Aşman: ‘’Kadına Şiddet Politiktir’’25 Kasım 2020
​Bozyazı polisi, şiddetin önlenmesine yönelik vatandaşları bilgilendirdi25 Kasım 2020
Öğretmenler Günü Bozyazı'da sade bir törenle kutlandı24 Kasım 2020
Başkan Seçer: “Biz Mersin’de tarıma ayrı bir sayfa açtık”24 Kasım 2020
Başkan Çetinkaya: “Öğretmenler başkalarına ışık veren bir kandil gibidir”23 Kasım 2020
Başkan Kılınç: “Öğretmenler bir neslin mimarıdır”23 Kasım 2020
​Vali Su: “Öğretmenlerimize minnet ve şükran duyuyoruz”23 Kasım 2020
​Başkan Seçer: “Sosyal belediyecilikten asla ödün vermeyeceğiz”23 Kasım 2020
​Sorumsuz insanların kirlettiği denizden çıkanlar pes dedirtti22 Kasım 2020
​Mersin Büyükşehir, 13 ilçede ‘Yeşil Mersin Projesi’ni başlattı22 Kasım 2020
​Başkan Seçer: “Kadın kooperatiflerimizin her zaman gücü desteği olacağız”21 Kasım 2020
Vergi ödemelerinde son gün 30 Kasım 19 Kasım 2020
​Büyükşehir, Bozyazı’da 8 okulda haftada iki gün çocuklara süt dağıtacak18 Kasım 2020
​Başkan Seçer’den AKUT üyelerine övgü: “Sizler birer kahramansınız”16 Kasım 2020
Evleri yanan ailelere Büyükşehir’den eşya desteği15 Kasım 2020
Mersin'de suda kayıp-kaçak son teknoloji ile önlenecek14 Kasım 2020
​Bozyazı’da sigara içmenin yasak olduğu yerler belli oldu13 Kasım 2020
​Anamur Kaymakamı Başaran’dan AGC’ye iadeyi ziyaret12 Kasım 2020
​Büyükşehir, çocuklara parkların “Adını Sen Koy” dedi12 Kasım 2020
Başkan Tepe:"Yerel kurumlar gazetecilere destek olmalı"11 Kasım 2020
​Atatürk, Bozyazı’da törenlerle anıldı10 Kasım 2020
​Başkan Çetinkaya’dan Lütfi Elvan’a kutlama10 Kasım 2020
​Vali Su: “Atatürk, dünyadaki mazlum milletlere örnek olmuştur”09 Kasım 2020
​Başkan Seçer:“Atatürk, sonsuza kadar gönlümüzde yaşayacak”09 Kasım 2020
​Seçer, “Ülkemizin hangi noktasında olursa olsun yaşanan acı bizim acımız”09 Kasım 2020
​Yaşlılar gönüllerince bir gün geçirdi08 Kasım 2020
​Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç’ın 10 Kasım Mesajı07 Kasım 2020
​Mersin Büyükşehir Belediyesi, kentteki kadın kooperatiflerini buluşturdu07 Kasım 2020
Gündeş, gazetecilerle bir araya geldi06 Kasım 2020
​Vatandaşlar, Tersakan yaylasına Pazar kurulmasını istiyor06 Kasım 2020
​Anamur Belediyesi yaraları sarmaya devam ediyor06 Kasım 2020
​Bozyazı'da jandarma okul servis araçlarını denetledi06 Kasım 2020
​Başkan Kılınç;''Binaların depreme dayanıklı olup olmadığını denetleyeceğiz''03 Kasım 2020
​Bozyazı’da Cumhuriyet Bayramı sade bir törenle kutlandı29 Ekim 2020
​Başkan Kılınç, yangın bölgesinde incelemelerde bulundu28 Ekim 2020
​Bozyazı’da Cumhuriyet Bayramı Kutlamaları Çelenk Sunumuyla Başladı28 Ekim 2020
Hırsızlık zanlısı jandarmadan kaçamadı28 Ekim 2020
​Anamur’daki orman yangını kontrol altına alındı 28 Ekim 2020
​Anamur'daki yangında ev ve seralar da zarar gördü27 Ekim 2020
‘Kimsesiz Yol’u Anamur Belediyesi asfaltlıyor25 Ekim 2020
Başkan Çetinkaya’dan Cumhuriyet Bayramı mesajı25 Ekim 2020
Mersin'de sahte alkolden ölenlerin sayısı 8'e yükseldi25 Ekim 2020
​Başkan Seçer muhtarlarla buluştu21 Ekim 2020
Kıymetli vatandaşlarımız;20 Ekim 2020
​Bozyazılı muhtarlardan Azerbaycan'a bayraklı destek19 Ekim 2020
​Mersin Valisi Su: "Akraba ve ev ziyaretlerini bir süre erteleyelim"16 Ekim 2020
​Mersin'de 5 kişi sahte alkolden hayatını kaybetti12 Ekim 2020
​Orman yangını söndürüldü10 Ekim 2020
​Orman yangını Bozyazı'ya sıçradı09 Ekim 2020
​CHP'den İlçe Müftülüğüne ziyaret08 Ekim 2020
​Bozyazı açıklarında 11 düzensiz göçmen yakalandı06 Ekim 2020
Bozyazı’da pekmez geleneği devam ediyor04 Ekim 2020
Bozyazı Hal Müdürü Türkay Oğuz, yaşam mücadelesini kaybetti04 Ekim 2020
Anamur Belediye Meclisinden Ermenistan’a Kınama01 Ekim 2020
Başkan Kılınç’dan, Gaziler Günü Mesajı19 Eylül 2020
Başkan Kılınç: ’’Belediye Arazilerinde Tropikal Meyve Üretimi Yapacağız.’’19 Eylül 2020
​Bozyazı’da asfalt çalışmalarına hız verildi26 Eylül 2020
​Bozyazılı genç kazada yaşamını yitirdi25 Eylül 2020
​Bozyazı’da arının soktuğu şahıs hastanelik oldu25 Eylül 2020
​Bozyazı’da jandarma Covid-19 denetimini sıkı tutuyor22 Eylül 2020
Bozyazı'da otomobilin çarptığı motosiklet sürücüsü hayatını kaybetti21 Eylül 2020
Bozyazı’da Gaziler Günü sade bir törenle kutlandı19 Eylül 2020
​Başkan Çetinkaya: “Bilim insanlarının uyarılarına kulak verin”17 Eylül 2020
Babaoğlan,“Pandemi sürecinin iyi yönetildiğini düşünmüyorum”14 Eylül 2020
​Bozyazı MHP İlçe Başkanı Kayfeci, güven tazeledi12 Eylül 2020
​Bozyazı Emniyet Müdürü Güngör'den vatandaşlara maske takın uyarısı10 Eylül 2020
Jandarmadan uyuşturucuya geçit yok09 Eylül 2020
​Maske tüm alanlarda zorunlu oldu09 Eylül 2020
​İşgal edilmiş hazine arazilerini tapulaştıranlar tutuklandı08 Eylül 2020
​Bozyazı’da polisler kan bağışında bulundu05 Eylül 2020
Düğünler yasaklandı!03 Eylül 2020
“Nefessiz kaldığımızda anlıyoruz o nefesin kıymetini”03 Eylül 2020
​AGC’den Kaymakam Başaran’a ziyaret03 Eylül 2020
Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı29 Ağustos 2020
30 Ağustos Zafer Bayramı Bozyazı'da törenle kutlandı30 Ağustos 2020
Kaymakam Yalçın’dan 30 Ağustos mesajı29 Ağustos 2020
​Bozyazı polisi vatandaşları uyardı29 Ağustos 2020
​Başkan Çetinkya’dan 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı27 Ağustos 2020
​Dahiliye uzmanı Covid-19'a yenik düştü27 Ağustos 2020
​Bozyazı'da orman yangını22 Ağustos 2020
​Bozyazı Kaymakamı Yalçın, vatandaşlarla bir araya geldi22 Ağustos 2020
​Bozyazı’da yeni komutan görev başında22 Ağustos 2020
Emniyet Müdürü Güngör, “Pat pat’ların trafiğe çıkması yasak’’22 Ağustos 2020
Sahil yürüyüş yoluna giden çıkmaz sokaklar araç trafiğine kapatıldı20 Ağustos 2020
​Bozyazı'da trafik uygulaması18 Ağustos 2020
​GENÇ YAŞTA HAYATINI KAYBETTİ17 Ağustos 2020
Başkan Kılınç,Botaş yetkililerini ziyaret etti08 Ağustos 2020
Kılınç:2020 yılında 100 km asfalt dökülecek13 Ağustos 2020
​Bozyazı'da korona virüs bilgilendirmesi sürüyor13 Ağustos 2020
​Bozyazı’da ÇED toplantısı, protesto nedeniyle yapılamadı12 Ağustos 2020
​Yılandan kaçan dağ keçisi muz serasına sığındı12 Ağustos 2020
​ Bozyazı’da LGS’de başarılı olan öğrenciler ödüllendirildi12 Ağustos 2020
​Bozyazı'da çiftçilere uygulamalı bilgilendirme10 Ağustos 2020
​Bozyazı’da Coronavirüs denetimi06 Ağustos 2020

BASIN İLAN KURUMU
ARŞİV

SPOR
 
 
HAVA DURUMU
+28
°
C
H: +28°
L: +23°
İçel
Pazar, 20 Mayıs
7 Günlük Hava Tahmini
Pt Sa Ça Pe Cu Ct
 
 
 
 
 
 
+25° +25° +28° +28° +28° +28°
+23° +23° +17° +17° +17° +17°
Künye | Gazeteler | Foto Galeri | Video Galeri | Sohbet Odası
CH